Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen lett a regény részletem?

Milyen lett a regény részletem?

Figyelt kérdés

Katika egy kislány aki az út szélén ... pontosabban az utca sarkán árulja a testét . Katika kiskora óta ezt a mesterséget akarta űzni . Aztán mikor nem vették fel a jogi egyetemre elhatározta megvalósítja régi nagy álmát . Ez a történet tehát egy álom megvalósításáról szól . Gyerekek ! Legyetek bátrak és mindig kövessétek az álmaitokat ! Bármit is mond apu meg anyu az a lényeg hogyha neked az az álmod hogy az utca szélén áruld a tested akkor valósítsd meg !


Kissé furcsa lehet hogy Katika nem delfin mentő akart lenni ... mert ahogy Caesar mondta : Te is fiam Brutus !


Na de akkor miért is akart Katika utca széli árus lenni ? A rossz példa mondanátok olvasóim mert elítélitek az utca szélén magukat árulókat pedig ez is csak egy szakma .


Katika az ihletet 7 évesen kapta . Anyukája a Kedvenc műsorát nézte a Mónika showt . Az egyik néni le k****zta a másikat és akkor Katikának nagyon megtetszett ez a szó és attól a naptól kezdve folyton azt hajtogatta és az álom meg is született !


2016. ápr. 24. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A következő fejezet Katika egy medvével névre fog hallgatni?
2016. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy Katika és a cukorbolt...
2016. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, engem nagyon érdekel ennek a groteszknak a folytatása! Írjál privibe ha fennt van valaho!
2016. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is! Küld el nekem is ha lehet!
2016. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szar.
2016. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!