Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » The Walking Dead-ben tényleg...

The Walking Dead-ben tényleg megölik a zombikat? Vagy csak így filmezik le aztán szabadon engedik őket?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 07:41
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
81%
Te most komolyan ennyire hülye vagy, vagy valaki fogja a kezed?
2016. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Ugyanúgy, ahogy állandóan forgó (üzemelő) kamerákkal járják a világ városait, hogy hol és mikor tünik fel a Batman, vagy Pókember!

Az ókori háborúk filmjeinek felvétele után is negy gond a csatában elesettek temetése!

2016. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Lefilmezik aztán szabadon engedik őket. A népirtást bünteti a törvény.
2016. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Így filmezik le, aztán hatalmas vagonokba terelik őket, hogy ne okozzanak galibát. Később amikor kellenek kiengedik őket.

egyszerűen hangzik de nem az, rengeteg előkészületet igényel.. más filmekben mint pl a 28 nappal később, ugyan ezeket a zombikat használták csak azóta a húsuk rohadásnak indult, ha nem kapnak elegendő táplálékot egy idő után elpusztultnak de ez rengeteg idő mert a húsnak kell teljesen lebomlania ahhoz hogy egy zombi végleg kimúljon.. az eddigi talált legöregebb élő zombi több mint 2000 éves!!! egy vulkán kitörés során ellepte a hamu ami úgymond konzerválta és 1978ban ásatások során találtak rá teljesen jó állapotban bár elég nehezen tudták kiszedni csórikámat..

A legnehezebben leforgatható filmek listája: Alien 1-4, Avatar, Predator 1-2, Predators, Iron Sky, Kaptár 1-6, Penge 1-3 stb stb.. az idegeneket a legnehezebb rávenni a forgatásra, a predátorokat sokszor az operatőrök nem is látták (mert ugye láthatatlanok voltak) így utólag számítógépes effektekkel tették őket valamennyire láthatóvá.. Avatar, illezve Iron Sky esetében az űr volt a legnagyobb akadály, nem könnyű ott forgatni illetve elutazni egy másik bolygóra.. az alien filmekben pedig nehéz volt beidomítani a xenomorphokat, évekig foglalkoztak ezzel, már tojás korukban elkezdték a tanítást! a vámpíros filmekben pedig a vér volt a legnagyobb gond mert a vámpírok ugyan békések amíg megnem érzik/látják a vért.. a pengében sok jelenet azért lett olyan jó mert nincs megjátszva, a pengét játszó színész véletlen megvágta magát a vámpírok pedig neki támadtak.. muszáj volt védekeznie mert megölték volna (a valóságban penge ember, nincs olyan h félvámpír:). ha érdekelnek még hasonló kulissza titkok írj rám, van belelátásom a filmes szakmába mivel operatőr vagyok, bátyám szintén és sok kapcsolatunk van, hallunk ezt azt.. a star wars 7nél pl személyesen ott lehettem néhány forgatáson :) a tie fightert ki is próbálhattam, nagyon f4sza kis gép!!

2016. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kérdés milyen értelmi szinten fogalmazódott meg?

Megölik őket igen. Desdemonát is naponta vesznek fel a színházba, mert Otelló megfolytja őket este. Néha már a próbán is.

2016. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
Alapszintű humorérzék-teszt. Megbuktak páran. Cserébe okosnak képzelhetik magukat.
2016. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
28%
Mi lenne ha az egyik zombi a Bóbics lenne 😨
2016. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
67%
Na jó, ezen most jót nevettem.
2016. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%

A kérdésen röhögnék, ha a humor kategóriában lenne, de nem ott van, így csak egy Facepalm jár érte.


Egyszer a tudomány kategóriában feltett valaki egy majdnem ennyire hülye kérdést, írtam rá egy irónikus választ, de én lettem lehülyézve és lepontozva. Nekem kellett magyarázkodnom, hogy bocsi, csak írónia volt. :)

2016. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
9%

1., zombik NEM léteznek

2., ha még léteznének is akkor sem forgatnának velük filmet

3., a filmekben vagy színészek játsszák a zombit vagy számítógéppel a filmbe illesztik.......szerintem...

2016. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!