Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a kedvenc oltásotok gyakori...

S55 kérdése:

Mi a kedvenc oltásotok gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés

Pl ilyenre gondolok:

"Az rendben van hogy ha a lenovo y510p ben csak egy ssd lessz mongyuk olyan 240gb, merevlemez helyett mert nem lehet berakni mert 2x gt 755m van benne. Lessz e az ssd- nek valami balya?"

Válasz:

"Egy helyesírási szótárt nem adtak ahhoz a flancos géphez, báttya?!

Inkább abba fektessen, kend, és ne sz.aros ssdken járassa azt a szerény mennyiségű eszét!"


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..



2016. máj. 1. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Ú, én gyűjtöttem egy időben a poénokat innen :D


"Hogy szedjem ki a parafadugót a boros üvegből? próbáltam már dugóhúzóval de nem megy:("


Most már tudod, hogy miért nem véletlen az, hogy 18 év alatt nem lehet piát vásárolni.



"Ha le fekszek egy écessel lehet valami bajom? Gumival is lehet valami? 22 vagyok mielőtt kérdeznétek."


Legfeljebb elkapod az "écet" és növekszik az emberiségben a helyesen írni tudók aránya...



"Internet ment el itthon mikor nemfizetett én számla 2 hónap és akkor tehendő mi most? Most ülök amugy ithon én ülök ithon!"


Nem ül otthon hanem megy befizet számla sürgősen ha kell internet.



"Ma az ebédnél a levesemben kirajzolódott a zsircseppekből egy szivecske, ez mit jelenhet? Rám fog találni a szerelem végre?"


ez nagyon rosszat jelent :S mégpedig azt hogy egyél kevesebb zsíros dolgot mert rá fog menni a szívedre és komolyan egészségügyi problémáid is lehetnek



"Barátomat nevelő apám és édesanyám nem szeretik már 18 éves lány vagyok és nem tudják elfogadni hogy eggyüt vagyok barátommal esetleg tudnátok valami idézetet írni ehez?"


Bedecs László: Nyelvtant tanul (Élet és Irodalom): "Merthogy a helyesírás elsősorban egy kacifántos történettel bíró szabályrendszer, mely tekintélyével a változatlanságot és a sérthetetlenséget hirdeti, holott persze állandó változásban és zömmel jó szándékú támadások kereszttüzében áll...Amikor a szabályoknak megfelelően, helyesen írunk le valamit, ehhez az örökséghez igazodunk, és egyben a nyelvet szabályszerűen használók köréhez csatlakozunk."

2016. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Utsó meghalok.XDDDDD
2016. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kérdés kiírójának ez nagyon nagy égés lehet. (Pl.:a zsíros)

Nem is értem miért van ennyi oltás a válaszok között.

Érted? Égés és oltás;)

2016. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van még a gyűjteményben...


"Mit mondjak a szüleimnek, ha hajléktalan akarok lenni? 18/F"


A gyenge személyiségem és a nagyon alacsony intelligenciám miatt én életképtelennek számítok, nem tudok elvégezni egy iskolát sem, munkahelyen sem tudom elképzelni magam. Ezért inkább hajléktalan szeretnék lenni, ahol békén hagy engem mindenki. Persze ugyanúgy beszélnék a szüleimmel, csak másik városba mennék, de tőlük nem fogadnék el semmit sem.



"Mikor ki léptem az ajto rol egy szőke lány rá mosolygot nem ismerem öt irjatok most? ez a iskola volt most csak vissza emlékszem rá.nem ismerem a lány miért mosolygot rám ezt akarom meg tudni,nem irjatok hülyegeket"


A fogyatékosokkal kedvesebbek az emberek.



"Kézipoggyászban repülőn mennyi ovszer vihető gond nélkül? Egy hónapra megyünk barátnőmmel külföldre és azt szeretném tudni, hogy kb. Maximum mennyi ovszer vihető fel kézipoggyászban anélkül, hogy elvennék mert

kereskedelmi mennyiségnek vagy hasonlónak számítana."


Egy honap alatt megis mennyit tervezel elhasznalni, szazat? Legyen mar kicsit kisebb az arcod....



"Milyen áprilisban az időjárás Istambulban?"


Nem a legkönnyebben hozzáférheztő, de pl. a "Der neue grosse Shell Atlas Neuausgabe" (Mairs geographischer Verlag. 1987/88) 726.p. oldalán van táblázat.



"Melyik jegy képviselőit tapasztaltátok eddig a leginkább a bajkeverőknek: Ikrek, Skorpió vagy Bak?"


nem figyeltem sosem. talán a jegy nélküliek balhéznak inkább a villamoson...



"Tudtok olyan honlapokat írni ami sátánnal,sátánistákkal,mágilyával foglalkozik?"


Tessék ez az oldal maga a sátán: [link]



"Van vki amkinek most lenne kedve lolozni? 11 kor vagyok és a main accom Dia2. Most smurfolol egy accal bronzeból. Aki Gold vagy plat már írhat de ha szeretsz Elisezni akk nem mert akk counterelsz engem az e-ddel mert main nasus-teemo top vagyok a vilagrekorderokat is megdöntöttem akik csak egyénibe mertek ellenem. Angolul is tudok ha angol vagy akkod is irj. If i are eng you write me too. (...) Bocsi már de dia vagyok csak a haveromat akarom boostolni az igazi accom most unranked de am van rpm is ha ez jobb vkinek 1wingame/1 gift 1losegame/1 legendary nekem tőled."


"Ez mordori nyelven íródott de én azon meg nem szólalok."

2016. máj. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!