Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fogyni akarok (Többi fent....

Fogyni akarok (Többi fent. Azazhogy jobbra, ja nem: lent! )?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek, 14 éves kislány vagyok és fogalmam sincs arról, hogyan kell fogyni. Mondták már többen, hogy ott a gugli, de azt sajnos nem tudom használni. Tudom, hogy van napi 39 kérdés ezzel kapcsolatban, de nekem személyre szabott tanács kell olyan emberektől, akik semmit sem tudnak rólam. Szüleimmel próbáltam már beszélni erről, de sajnos mindenki annyira el van hízva nálunk, hogy nem igazán tudunk átmenni egyik szobából a másikba A napi 6 hamburgeremet a szomszéd Marika néni szokta behozni nekem, de ő sajnos süket, ezért nem tudok vele beszélni.


Először is megpróbálom átalakítani az étrendemet. Reggelre eszek Kacsaembriót élve főzve, a tojásában tálalva, ebédre sült tarantulát, vacsorára pedig tonhalszemeket fogok csipegetni. Szerintetek ez jó lehet?


Azt hiszem valami sportot is kellene választanom. Lábujj szkanderre gondoltam, de azt nem tudom, hogy mennyire erősíti meg a fenékizmaimat. A zsákban futással valakinek van tapasztalata?


Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat, ha kérhetem, akkor csatoljatok sportedzői vagy táplálkozási tanácsadói oklevelet a válaszokhoz (doktori cím esetén megy a like!)



2016. máj. 1. 19:31
 1/1 Anton Chigurh ***** válasza:
Ezzel a totál kiegyensúlyozott étrenddel sikerül majd fogynod, ebben biztos vagyok. Ha lehet egy ajánlatom, egy kis Bartos möster-féle ételízesítővel ízesítsd, így még biztosabb a hatás! Ez darált cigicsikkből, lekapart vakolat-darabkákból, ízlés szerint döglött poszméh-darálékból áll.
2016. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!