Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az előbb, kb.1 órája egy...

Az előbb, kb.1 órája egy pillanatra elbóbiskoltam chat.hu előtt egy üres chatszobában, de mégse volt üres és valami furcsa történt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Valami mákmix-ről írt valami Morphus vagy ilyemi nevű ember, hirtelen felébredtem egy piros lével teli tartályban, de pofán nyomott egy robot és elájultam majd megint felkeltem, de mindent zöld kódban láttam mint amikor szar a videókártya, most meg itt vagyok. Azóta fura érzés van a fejemben, mintha álmodnék, és mindent kicsit zöld árnyalatban látok, és erős vágyat érzek, hogy megint azon a helyen legyek ahol a robot pofánnyomott, mert azt érzem a valóságnak.

Mi volt ez?


2010. ápr. 7. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi lehet? Beteg vagy!!!!!:D
2010. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kérj Morpheus tól tanácsot és kövesd a fehér nyulat
2010. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
XD szerintem meg az ágyikódba és aludjXD
2010. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
terhes vagy
2010. ápr. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Kitalálom: egy zsúfolt irodaházban dolgozol!
2010. ápr. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert Te vagy a kiválasztott.

Győződj meg róla.

Állj egy beton oszlop elé.Majd a homlokoddal a betonfalra egy jó erőset fejelj rá,és meglátod hogy a beton fog szétrobbanni míg a fejednek nem lesz semmi baja. Persze lehet hogy elsőre nem sikerül(senkinek sem szokott((?))),de ne add fel,ismét és ismét csináld....hinned kell benne Neo !

(ajaj most mennem kell..itt van egy ügynök; asszonynak hívják)


Ha-ha-ha :D :)

2010. ápr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is Terhes vagy.
2010. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!