Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Cigány kártyából csak cigányok...

Cigány kártyából csak cigányok jósolhatnak, az elég ha az apám szépapjának a felesége cigány volt?

Figyelt kérdés
Sajnos más cigány ősöm nincsen ... Nagyon kell a pénz és tök jól megy már a kártyakeverés de amikor jósolni akarok mindig megnőnek a lábamon a gombák , anya tegnap is abból főzött levest , gomba levest . Én nagyon szeretem a gombalevest de sajnos nincsen nálunk gomba így ez pont kapóra jött , Egyébén Orosz Györgynek hívnak 22 éves munkanélküli vagyok , szeretem az őszt a karácsonyt és a pokemonokat , kicsit magányos vagyok de a barátaimmal néha elszoktunk menni vidámparkba . Köszi a válaszokat előre is !
2016. máj. 22. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy anticigány hozzáér a kártyához az menten szétdikkházza, vagy ami rosszabb kiszopkhodja a picsháját ezért olyan fontos az 1 cigány/pakli felállás
2016. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kicsikacsakmhgbkj válasza:

Szia.

Szerintem nem kell hozzá a származás. Elég ha az ember hiszi, hogy ért hozzá, és tudja melyik kártya mit jelent. Na meg persze egy kis fantázia is kell a mesemondáshoz. De nem kell, hogy bármilyen etnikumhoz tartozzon.

2016. jún. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!