Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak apám őrületbe...

Mit csináljak apám őrületbe kerget a Bartosista hülyeségeivel?

Figyelt kérdés

Azt akarja hogy Bartos ezzerjón éljünk mi is, mondván hogy ez nemkerül semmibe...

17/



#Bartosisták #Mindenevö #agymosotak
2016. jan. 24. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Miután elkezdene nekilátni a Bartos Ista spagettinek (giliszta), kijózanodna és többé nem emlegetné. Bartos Istának a szabadsága az ami mindekit megfogott. Persze azért túlzás amit csinál, mert önellátó gazdálkodó is lehetne. De az meg nem érdekelné ennyire az embereket, hisz hétköznapi dolog.
2016. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban szabad akarna lenni, akkor nem műanyagot meg egyéb szemetet enne, hanem megtermelné magának a zöldségeket, stb.

Viccesek a videói, de kétlem, hogy bárkinek is követnie kéne ezt az életformát

2016. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A fakukacot is ajánlom. Ilyenkor télen teli van vitaminnal, pritaminnal!


Úgy bizony, meplau.

2016. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A kedves "mester" elmondása szerint, a Bartosizmus egyik alappillére a szabadság, és a függetlenség. Na már most mennyire hiteles ez az egész, amikor emberünk függ az alkoholtól? A válasz az, hogy semennyire.

Amennyiben a kérdésed valós, akkor a faterod bolond!

2016. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok Bartosista lenni, mit csináljak szökjek meg otthonról? Mikor aztmontam apámnak, hogy én akorse leszek Bartosista azt mondta ,,amíg itt laksz addig az lesszel amit én mondok!"
2016. jan. 25. 18:07
 6/8 anonim válasza:

menny el tudomisénhova és próbáld meg.

Ki tudja lehet jóléreznéd magad.

2016. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jelentsd fel apádat ha tényleg ilyeneket csinál, mivel még nem vagy 18, neki biztosítani kel normális életkörülményeket számodra.

A bartosizmus az nem normális életstílus.

2016. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szégyelld magad

A bartosizmust meg kell èrteni filozofiailag és ideologiailag

2020. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!