Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hatalmas problémával állok...

Hatalmas problémával állok szemben, meg tudnátok mondani nekem melyik az?

Figyelt kérdés

Szóval.

Arra lennék kíváncsi, hogy melyik a jobb, és melyik a bal Twix. Sosem tudom megkülönböztetni a kettőt. El szeretném dönteni, hogy melyik a finomabb. Aztán megírnám a forgalmazőnak. Hogy ezentúl csak azt forgalmazzák a közeljövőben. Mert ugye ennek így semmi értelme nincsen, hogy két ugyan olyan alakú csoki rudat gyártanak... két különböző gyárban. Na meg persze biztos vitázik a két gyár mindig...



2016. máj. 25. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Az üzleti haszon.
2016. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

A zacsi elején van egy felirat. Az megadja a bázist. Így szerintem nem bal és jobb, hanem felső és alsó csoki van.

Próbáld így. De vigyázz, ha kieszed az alsót, a felső lecsúszhat a helyére és átvered magad.

Sőt, javasolnám a sorozatkép megküldését, kiveszed az elsőt, lefotózod, melyiket vetted ki, utánarakod a fotót magadról majszolás közben, majd ezt megismétled a második rúddal is. És döntsék el mosolyszélességből, melyik a jobb.

2016. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez a fotózós ötlet nem is oylan rossz. Viszont a feliratot nem találom. Tudnál egy képet mutatni amin jól látható a felirat? Amúgy azt is hallottam már, hogy felbontod a csokit és a csoki meg van jelölve, hogy R és L, de nem találtam még meg sajnos rajta.
2016. máj. 25. 15:09
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Én a csomagolás feliratáról beszéltem. :D
2016. máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!