Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan költözzek rapid gyorsas...

Hogyan költözzek rapid gyorsasággal Amerikába?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik nem fognak kifizetni, ezért nagyon gyorsan el kéne hagynom az országot. Nincs vesztegetni való időm.

Amerikára gondoltam, de nincs elég pénzem rá.

Gondolkoztam a lottón és a kölcsönön, de mindkettő elég kényes kérdés.

Esetleg ha tudnátok egy megbízható kenut, vagy ha van mellé egy óceánt ismerő evezős, akkor azt megköszönném!



2016. máj. 29. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

ismerős helyzet!

Volán busz szokott indulni esztergomból amerikába a teljes jegyár 300ft, de ha nincs ellenőr elég ha adsz egy százast a sofőrnek. Minden busz 2éltű így simán megy az óceánon is.

Sőt sok sofőr ész nélkül megy így kb 15 perc alatt newyorkban vagy.

2016. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Máris indulok, de csak, ha van biztiöv
2016. máj. 29. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Van egy ismerősöm, aki tutajépítést tanul ELTE BTK-n. A diplomamunkájához éppen most épít egy hosszú távon is remekül közlekedő tutajt. Néhány nap múlva végez, utána egész olcsón bérelhető, vagy meg is vásárolható. A rá kötött azonosító vitorla cserélhető, így biztosan nem kepnak el. Úgy tudom, a szegedi egyetemen tutajvezetést is oktatnak, ha jól emlékszem, az orvosi karon minor szakon. Ott érdemes valakit keresni, aki majd segít irányítani a tutajt. (Mivel kell nekik a nyári gyakorlat, ingyen is megcsinálják).
2016. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Repülő csészealjjal elviszlek, de nincs biztonsági öv és rázós lesz az út, mivel a tejút megaludt.


Reptoid hadnagy

2016. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!