Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rapid megszülető baba?

Rapid megszülető baba?

Figyelt kérdés
Jàrt màr úgy rajtam kívül valaki, hogy gyorsan érkező babàjàt nem kapta meg azonnal a születése utàn? Nem tették a hasamra, csak megmutatták, és vitték inkubátorba. Azt mondta a szülésznőm, hogy legyen ideje szokni a kinti létét, az sem jó nekik, ha gyorsan jönnek, az sem, ha túl lassan. Egyébként szokàs az itt az azonnali bőrko taktus, (az elsőt megkaptam) és én is jól voltam. Ott akkor nem is bántam, hogy nem velem van, vissza is küldtem még melegedni, mert annyira remegtem, nem tudtam volna rendesen megfogni.
2016. máj. 18. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz rapid alatt, nekem az első 3 a második 1 óra alatt született meg (vajudással együtt). Mindkétszer odaadták a babát egy pár percre majd elvitték rendbetenni, megvizsgálni és mire velem is végeztek hozták vissza szopizni. Én is remegtem mindkettő után, a doki és a szülésznő szerint is ez normális, hiszen gyorsan nagy "trauma" ért, és ez ilyenkor természetes.
2016. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz rapid alatt?Nekem mindhárom babám gyorsan érkezett(az első fájástól 4-3-2 óra alatt),a kitolás is rövid volt(30-25-15 perc)mindhármat egyből megkaptam,és nálam is hagyták.Addig vitték el(a Férjem is ment a szülésznővel)-kb. 20-30 perc után-amíg felöltöztették.
2016. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Én is remegtem,mint a kocsonya(a 3.-nál volt a legkeményebb).Engem nem kellett varrni,mert nem repedtem,és nem is vágtak.
2016. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Betegfelvételnél 3 ujjnyi méhszàj, pár perc múlva màr tolók, 18 perc múlva kinn volt. 9/10-es apgar.
2016. máj. 18. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én háromszor szültem, és csak azt a babámat vitték el azonnal, amelyiknek gyenge volt az Apgarja, pedig az volt a leglassabb szülésem, nem hinném, hogy a sebességgel ez összefügg, inkább volt valami komplikáció? Esetleg alacsony súlyú volt nagyon?
2016. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi nem volt. Normàl súlyú baba (3kg), komplimàciómentes terhesség, normàl, beavatkozàsmentes szülés.
2016. máj. 20. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol szültél?Ott lehet,hogy ez a protokoll.
2016. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!