Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rúgtál már be annyira, hogy...

Rúgtál már be annyira, hogy vettél egy papagájt, majd egy kecske hátán beutaztad fél Európát, kiraboltál 4 baromfiudvart, elhoztál egy dinnyehéjat és három focilabda volt a pólódban, megy százhetvenkettő mogyoró a gatyádban?

Figyelt kérdés
Nem is lenne gáz, de egy nyúl a lábaim közt matatott, hogy megtalálja a sünt :S Aztán jöttek a törpék, mert a Királynőjüket véletlenül megöltem egy fogpiszkáló, meg egy tubus fogkrém segítségével :S De egy béka megmentett.
2016. máj. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amikor elmondanak egy "történetet", pl.: "a hátad mögött lévő szekrény létezik", akkor akinek mondták, annak létezése nem fog a szekrény létezésével kiegészülni, azért mert nem ő tapasztalja meg a szekrény létezését, hanem egy másik szubjektum, és a hallgató csak ezt a másik szubjektumot tapasztalja meg. Ezért a szubjektumunk előtt a másik szubjektum megtapasztalása nem létezik, vagyis a szubjektumunk előtt nem más a szekrény, mint a semmi és a jellege
2016. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy ja, csak nem 4 baromfiudvart hanem 6 istállót raboltam ki
2016. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ittas állapotra utal, talán inkább a droggal kéne leállni.
2016. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Kevésbé érdekel, mit ittál, mint az, hogy mire ittad rá.


Nekem eddig a csúcs az volt, mikor háromszor kerültem meg a szomszédos háztömböt, mire előkerült a mienk.

2016. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!