Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kamuzzak nincs pínzem se?

Mit kamuzzak nincs pínzem se?

Figyelt kérdés

Kihívtam az elöbb a mentőket 1 perce és azt mondtam, hogy leszakadt a lábam.

Az a baj, hogy mire kiérnek visszanő.

Mit kamuzzak nekik, hogy ne kapjak pénz bírságot nem tehetek róla, hogy visszanő.


A tűzoltókat pedig azért mert tüzel a kutyám.


2016. jún. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Uristen ,egyre szánalmasabbak ezek a viccnek szánt kérdések
2016. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:
Íjj komám ez bizony komoly. Márpedig a srácok el fognak kérni 5 piskótát fejenként. De rezeljél itt vagyok. Mondom. Menj ki a kertbe és rakj egy bazi nagy tüzet, had égjen minden. Lehetőleg ne fedett helyre rakd h lássák a reptoidok is h valami történik (erről többet az ezotéria-UFO észlelésben olvashatsz). Én azt tanácsolom h készíts oda szalonnát is ha a fiúk késnének akkor nehogy elund magad pláne nehogy megéhezz. Éhesen nem lehet cselekedni és úgy tudom újonnan a mentőautó is csak 50el döcög me 80nál már rángat aztán Józsi bá nem szereti koptatni a szimeringet, úgyis ő cseréli. De még nem úsztad meg, kopogj be a szomszédhoz és kérj egy bögre kávét. Miközben hozza neked támadd le hátulról, na ne gondolj semmi rosszra, elég ha csak lefojtod h elaludjon aztán kend össze vissza barbeckuval. Bármit teszel, csak ne ketcuppal. Csak ne azzal! Vonszold közel a tűzhöz és várd meg a mentőket majd mutasd meg nekik a tényállást. Már csak egy jó kis keretsztori kell amit beadhatsz nekik a történtekről. Emiatt sem kell aggódj, elég ha Mile Cyrus életrajzából kiragadsz egy részt. Bármelyiket. Az megteszi.
2016. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oszt igen :)
2016. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rúgj be és fogd rá a nyuszira :)
2016. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!