Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kamuzzak suliban, mit...

Mit kamuzzak suliban, mit kaptam karácsonyra?

Figyelt kérdés
Suliban mindig végig kérdezik a tanárok, hogy ki mit kapott karácsonyra, de mi nem szoktunk ajándékozni. Mit mondjak? Idáig mindig bemagoltam pár dolgot, hogy mit mnodjak, de most nincs semmi ötletem.
2015. dec. 22. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
2015. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedálos felmosóvödör, influenzás aranyhörcsög, kubai szivar...
2015. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Azt h nem szoktunk ajándékozni mi évközben is szeretjük egymást.
2015. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem lehet megmondani, hogy nálatok ez nem szokás? Egész életedben másoknak akarsz megfelelni?

Na jó, persze ha eddig is kamuztál, és most megmondanád, hogy nem szokás nálatok, akkor kiderülne, hogy eddig sem mondtál igazat, az meg tényleg gáz lenne. Ha már mindenáron ezt a hazudozást akarod folytatni, akkor mondj olyasmit, amit az év során tényleg kaptál, akár ruhát, cipőt, vagy bármi ilyesmit, akkor legalább félig igaz, amit mondasz.

2015. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
81%
Mondd el az igazat, nem olyan nagy cucc ez hogy egymás karácsonykor nem ajándékozzátok meg. Egyesek túlzásba viszik ezt az egészet pedig a karácsony nem csak erről kell hogy szóljon
2015. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell kamuzni?
2015. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

pènzt. erről nem igen fognak tovább faggatózni. míg ha azt mondod könyvet/játèkot/dvdt,akkor egyből jön a kèrdès,hogy melyiket..

bár èn se èrtem mièrt kell hazudni. nekem volt olyan ismerosom aki a vallása miatt egyátalán nem ünnepelte. ès? 1x megèrtettem,utána nem erőltetten a kèrdèst. kb ugyanez ha megmondod,hogy nem szoktatok ajándèkot adni.az èrtelmesebbje felfogja,a többi meg kit èrdekel?

2015. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Szép szüleid lehetnek ha nemvesznek semmit
2015. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Miert kamuztal eddig? :)

2015. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Azért az ilyen tanárt is meg kellene rángatni aki ráerősít arra hogy ki szegényebb és ki gazdagabb és ezt kötelezően be kell vallani mindenki előtt! Mert hogy másra nem jó az ilyen vallatás az biztos,mert aki majd sorolja hogy ájfónt meg xbox one-t kapott az majd kiröhögi azt aki pl "csak" egy egyszerű társast kapott,vagy éppen semmit. És felmerülnek az ilyen kérdések hogy mit hazudjak.. Tökéletesen alkalmatlan a feladatára az ilyen tanerő.
2015. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!