Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnék új reptoidellenálást...

Gyilkosbalna kérdése:

Szeretnék új reptoidellenálást létrehozni a 2016-os reptoid invázió ellen ki lép be?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 16:17
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reptoid tevékenységek jelentését folytassátok így . Ja és mindenki előléptetést kap


Üdv Gyilkosálna az ellenállás parancsnoka

2016. szept. 12. 17:40
 32/40 Mindmeghalunk!!! válasza:
100%

Érdemes megjegyezni, hogy miután a RÉPA kijut a nullsíkból csatlakozik hozzájuk a RETEK ( REptoid TEstvéri Közösség ) a MOGYORO ( Marcona Orionbéli Gyíkemberek Orbitális Repülő Osztaga ) és végül a KORÁNREGGELRITKÁNRIKKANTARIGÓ ( Krixkraxi Orgyilkosok és Reptoid Átokszórók Nemes Renegátjainak Elrettentően Gonosz Gazdag de Elfeledett Létezésű Rémségesen Irtózatos Támadó és Kegyetlenül Ármánykodó de Nagyszerű és Roppant Igazságos Késelős Kéjgyilkosainak Anarchista Nihilista Terrorista Alakulata Romboló Irracionális GondÓlkodással )


...mit gondÓltok? Velük miféle módon lehetne felvenni az ellenállást?

2016. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem késő én is jelentkeznék uram! Hisz mind tudjuk az invázió még nem ért véget... Van egy harci macskám, nagy hasznát vehetnénk.
2016. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Mit hazudoztok, most akkor megyünk vagy nem megyünk a háborúba??? Ezek a reptoidok mit csinálnak ilyen sokáig?
2016. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Társaim, tudom hogy mind nagy megpróbáltatásokon mentünk át a novemberi reptoid próbálkozás alatt de eljött az invázió hónapja 21.-én támadnak a reptoidok. Ha nem vesztek részt a harcban lőjetek fel tüzijátékot hogy megmutassátok utáljátok a reptoidokat (csak a rosszakat)
2016. dec. 7. 17:31
 36/40 anonim ***** válasza:
Visszatértem, hogy halad az ellenállás, értünk el sikereket? Bevetették a harci macskát?
2016. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Jelentem, a harci macska bevetve, nem is kis kárt okozva a reptoidoknak, hisz mint láthatjuk, egyre kevesebben vannak. 21-én pedig én harcolok, a családomat pedig megbízom, hogy lőjék a tüzijátékokat ezerrel.
2016. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 SpilerHUN válasza:
Most akkor mi lett az invázió vége? Mert én úgy tudom ha a reptiliánok győztek!!!!
2017. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
A harc elbukott, a terv az volt hogy öngyilkos merénylőket képzünk de az egyik tag gyakorolni akart... A főhadiszállás megsemmisült aki életben maradt az dezertált.
2017. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Jelentkezem. A reptoid ellenállás újraszerveződött.
2017. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!