Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Előző életemben egy komornyik...

Előző életemben egy komornyik voltam, miután rájöttem az igazságra nem élhetek tovább egyszerű közemberként. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ismét szeretnék visszatérni a hivatásomhoz hol találhatnék egy ilyen állást? Azt hiszem megtaláltam életem értelmét.
2016. jún. 18. 09:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Mennyi az árad?

Korod?

Bölcsességed?

2016. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Órabérben dolgozom, 35 ezer óránként.

19-es korom van és nem mondanám, hogy bölcs vagyok, de generációk óta a családom férfi tagjai mind komornyikok voltak, vagyis az előző életemben. Jelenleg otthon próbálom a szakmát.

2016. jún. 18. 09:54
 3/26 A kérdező kommentje:
Egyébként van egy unokahúgom, és ha már engem felvesznek szeretném őt is beajánlani cselédnek.
2016. jún. 18. 09:57
 4/26 anonim ***** válasza:
Na, így már megfontolom az ajánlatot. Még a jobb kezem is lehetsz. De a béred kezdetben elosztjuk 100-al és ide kell költöznötök 24 órára.(nettó)
2016. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem ez megfelel. Az unokahúgommal kapcsolatban, ha nem akarod cselédnek eladom neked rabszolgának. Mennyit érne neked?
2016. jún. 18. 10:49
 6/26 anonim ***** válasza:

Szolgálj engem. Az unokahúgod jó lesz takarítónak.

Ja viszont neked velem kell aludnod


üdv: Béla

2016. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Küldj róla képet:)

Elmúlt már 13?

2016. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#7 Nincs róla képem. De majd csinálok róla egy videót és elküldöm neked. Elmúlt már 13 éves ne aggódj. Valószínűleg nálad is idősebb 26 éves. De, amit tudni illik, hogy nálunk nemzedékek óta öröklődik tsundereizmus, vagyis a legtöbb családtag egy tsundere karakter (ez a legmegfelelőbb megfogalmazás, amivel körül tudnám írni az unokahúgomat) persze ezt csak azért mondom, hogy ha véletlenül megverne vagy pofán vágna tudd, hogy az a szeretet jele nála. Tágas egy család vagyunk szóval, ha az egyiket véletlenül eladnánk, akkor valószínűleg fel se tűnne.

#6 Még nem döntöttem el, hogy kinél fogok dolgozni, de már nagyon sok ajánlatot kaptam. Egyéb szolgáltatást nem vállalok, mint például az együttalvás vagy bármilyen munkán kívüli tevékenységet.

2016. jún. 18. 17:12
 9/26 anonim ***** válasza:
Már pedig hozzám jössz! A családod évezredek óta szolgálja a családom! A többiek is egy ágyban aludtak velem...de persze te alhatsz a kutyák között is.
2016. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Itt kapsz kosztot és kvártélyt a hugicáddal együtt, a béren túl. Jó szolgálat esetén pedig születésnapodon paráználkodhatsz. Nálunk a komornyik nem kutya, mert rontaná a család imidzsét. A személyzetnek saját szoba és fürdőhelyiség jár. Azt nem mondom, hogy a huginak nem kell majd sokat kefélni, de gondolom, hogy ő is a ragyogást szereti és nem a lucskos munka utáni betegséget.
2016. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!