Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fanatikusan szeretnék egy...

Fanatikusan szeretnék egy anime karakter évek óta?

Figyelt kérdés

A Kuroshitsujibol, Ronald Knoxrol lenne szó... :c Még 11 évesen néztem azt az animét, most vagyok 15. De már négy éve, csak Roni, Roni fangörcsöm van.

Csak úgy tudok elaludni évek óta, ha a character songjat hallgatom. 12 éves korom óta fantáziálgatol is "úgy" róla. Folyamatosan csak őt rajzolom, szintén évek óta, és minden napom abból áll, hogy rágondolok. Még tudatos álom tanfolyamon is voltam, hogy álmaimban is vele lehessek. Azt hittem elmúlik majd, de nem.

Valaki valamit magyaráz, oda se figyelek, hisz a gondolataimban, már négy éve, hogy Roni, Roni... most mit tegyek? ._."



2016. máj. 17. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tereld el a figyelmed! Olvass könyvet, nézz sorozatot vagy bármilyen más animét, keress hobbit a szabadidődben. Ha van bármi kép a szobádban az adott karakterről, akkor azt pakold el. Amikor rajzolsz, akkor találj ki minden nap egy témát, s csak azt rajzold, próbáld meg megállni, hogy a karaktert rajzold. Kuroshitsujit se nézz. És próbálj meg újra úgy elaludni, hogy nem hallgatod a karakter songját, ha nem megy, akkor hallgass valami más zenét. Próbáld meg teljesen kizárni a gondolataidból a karaktert, mindig tereld el valamivel a figyelmed, ha kimozdulsz a lakásból, akkor séta közben gondold végig a napi teendőidet vagy figyeld a környezeted, csak ne a karakterre gondolj!

Egyébként saját tapasztalatból mondom, hogy egy karakter fanolásából úgy is ki lehet gyógyulni, hogy egy másik karaktert kezdesz el fanolni :D

Szabj magadnak időkorlátot, hogy mennyi ideig zárod ki a karaktert az életedből. Mondjuk 1-2 hónap. Addig lehet, hogy megszoknád azt, hogy nem ő jár csak a fejedben. Ez idő letelte után, már nem kell feltétlenül teljesen kizárnod az életedből a karaktert, de ne lépd át a határt!

2016. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, én is nagyon megtudok kedvelni egy egy szereplőt és úgyanúgy mint te, folyton rajzolom, meg ilyenek. De én folyton váltogatom kedvenceimet xd, bár megmaradnak a régiek is. És Ronald? Pedig nagyon kevés szerepe volt az animében. Érdekes karakter, de mi tetszett neked benne annyira?
2016. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jujj... hát a haja, a szeme, a szemüvege, a hangja, az arca, a ruhája. *Off* MINDEN.

Nem bírok nélküle élni! Még most is a kérdésben felsoroltakat cselekszem :/ Soha nem tetszett a Kuroshitsujibol más, de amikor Ronnyt megláttam, úgy voltam, hogy mindenki elbújhat mögötte

2016. jún. 16. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!