Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell a süti külsejét...

Hogyan kell a süti külsejét csinálni?

Figyelt kérdés
A gyerekek jobban szeretik a sütik belsejét mint a külsejét de én találtam egy jó receptet és először a külsejével együtt szeretném megcsinálni... eddig csak bolti sütit vettünk és a cukrászdában egy kicsit ciki lenne rákérdeni ... A válaszokat előre is köszi :)

#mustarvilag
2016. júl. 19. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérlek fogalmazd át a kérdést. Elég jártas vagyok sütemény témakörben, de esküszöm nem értem mire vagy kíváncsi.
2016. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát arról hogy van a sütinek a belseje az a puha és én nem tudom hogyan kell csinálni a külsejét ami egy picit keményebb mint a belseje
2016. júl. 19. 17:36
 3/13 anonim válasza:
WTF??
2016. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az egészet keményebbre szeretnéd?

(süsd tovább, jobban kiszárad)

2016. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is fogalmazd át, mert én sem értem mit szeretnél.
2016. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamu meg poén(kodó) kérdés lenne ez...

Anno volt h a gyerek nem szereti a kenyér héját, hogyan lehetne csak a belsejét sütni nekik..

2016. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy sütök egy egyszerű piskótát és ha megsül akkor a tévébe legalább is úgy van hogy ha felvágják akkor a belseje sárga és a külseje meg világosbarna...na...én tudom hogy hogy kell csinálni a belsejét ami sárga de a külsejét ami barna azt nem tudom...
2016. júl. 19. 18:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis a belsejét szeretik a kölkök, akkor jobb ha soha nem is tudod meg, hogy kell a külsejét csinálni! Minek is készítenél olyat, amit nem szeretnek! Légy jó szülő és továbbra is csak belsejét süss! A felnőtt gyerekeid meg fogják hálálni kedvességedet!
2016. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, ahogy a kenyér héját ;)
2016. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
82%
Ez poén akart lenni, abból is a gyengébb fajta...
2016. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!