Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most regisztráltam a minecraft...

Most regisztráltam a minecraftra és nem tudom, hogy lehet a kocka emberkémnek a külsejét megváltoztatni. Ezért megkérdezem itt. Hogy máshogy hogyan lehet új külsőt csinálni a kis karakteremnek?

Figyelt kérdés
(Amm most regisztráltam erre a gyakorikérdésekre is... így nemtudom hova írhattam volna a kérdésem mert hát ugye a számításteknikába[témában] ez azért elég hülyén hangzana) És a kérdés kiegészítéséül: Mármint azt tudom, hogy lehet neki venni v. találni ott ahol azokat az építőanyagokat vesszük (na ezt jól megmondtam) ott is vannak ilyen "ruhák" de én hallottam 1 barátomtól, hogy máshogy is lehet csak ő se tudja pontosan. Ezért kérdezem itt.

2014. máj. 20. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Bejelentkezel minecraft.net-re, rámész a Profil menüre és ott van a Skin feltöltése.
2014. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lépésenként csináld, amit leírtam. Először nehéznek tűnik így ránézésre, de nem az! Rákeresel erre: minecraft.noveskin.me . Ez után megszerkeszted a skin-t, amit szeretnél, majd a jobb felső sarokban rákattintassz, hogy save, ott nem kell semmit beírnod,újra bal oldalon alul megnyomod hogy save, majd fönn a bal sarokban megnyomod, hogy download. Alul megjelenik neked egy unnamed.png NE kattints rá! Rákeresel, ahogy az előző mondta a minecraft.net -re. Bemész a Profile-ba, ott bejelentkezel. Ott lesz, hogy "Fájl kiválasztása". Rányomsz, megjelenik egy mappa, ott bemész a downloadsok közé és ott lesz, hogy unnamed.png , rányomsz egyszer(!), majd megnyomod, hogy "open" ,így ki lesz választva a fájl, rányomsz, hogy "upload" és már kész is. Újra kell indítanod a minecraftot, mert ha ezt úgy csinálod, hogy közbe be vagy lépve, nem fog megváltozni, csak miután kiléptél és újra beléptél. Remélem érthetően elmagyaráztam. :)
2014. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2014. máj. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!