Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az idegencivilizáció kutatói,...

Az idegencivilizáció kutatói, hívei szerint az idegenek lények mellett léteznek szellemek, kísértetek is? Vagy utóbbiak létezésével annyira elutasítóak, jobb esetben szkeptikusak, mint az átlagember?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Aki egyfajta misztikus hülyeségben elkezd hinni, az általában több másikban is. Erre az angolban van egy ilyen kifejezés, hogy "crank magnetism": [link]
2016. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%
Lehet ,hogy csak az agyunk játszik velünk,hisz a szellemes történetek mindig éjszaka vannak és amikor félállómba vagyunk...
2016. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A hasonló a hasonlót elv alapján, az idegencivilizációs inkább a globálelit, illuminátus konteókban, chemtrail-ben, haarp-ban, chipezésben, gyógyszermérgezésben hisz. Ezek alapból "összefüggő" mítoszok.

Aki a szellemekben, kísértetekben hisz, az inkább az ezotériás konteókra lehet fogékony, mint a gyógymágnes, gyógykvarc, Grabovoj-számok, fényevés, spirituális vegetarianizmus és az egyéb efféle marhaságok.

Engem érdekelnek ezek a dolgok (nem vagyok hívő), rendkívül szórakoztatóak ezek az ellentmondásos, légből kapott és ostoba elméletek, meg a bennük hívő ostoba egységsugarú emberek. Azok alapján, amiket eddig olvastam, kétféle trendet véltem felfedezni: tudományosnak tűnő zavaros és ellentmondásos elméletek (az első, idegencivilizációs eset) csoportja, másik pedig a tudományt elutasító ezoterikus alaptalan ostobaságok gyűjteménye (a másik csoport, pl számmisztikusok). Olyan írással, illetve emberrel még nem találkoztam a neten, ahol ez a két trend együtt, "koherensen" jelent volna meg.

2016. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!