Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Balatonban milyen gyk-s...

A Balatonban milyen gyk-s lények élnek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyk-s lények?

A Balatonban óriási keszegharcsák élnek és lazacmarhák ólompolipok lóhalak kukacponty meg ilyesmik

2016. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, de én az összes ezóst beledobnám...
2016. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:(
2016. júl. 29. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyesek szerint ott él a balatoni szörny, ami pont olyan mint a Loch Nessi szörny, csak egész más.

Valamint hallottam már balatoni rozmáremberről is

2016. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a nádasban él a hírhedt medvedisznóember, bár én még nem láttam.


Viszont egyszer elcsíptem egy siklót a vízben. A tapasztalatok alapján ez a legveszélyesebb vízi szörny a Balatonban, mert aztán elengedtem az árnyékban hűsölő csajok között, azok meg visítva menekültek, később a környékükön táborozók is szedték a sátorfájukat. De nekünk legalább lett árnyékos helyünk...

2016. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád hasonlók. A feljegyzések szerint leginkább három lábú elefántpulykábékaemberre hasonlít. Többen is látni vélték kissé illuminált állapotban a nádasban. Nem ajánlatos este hat után megközelíteni a nádasokat mert mára már egész kolóniák jöttek létre. Azért pont este hat után mert pontban este hatkor kezdik a malacorrúkecskékre való vadászatot és ebbe már több ember is belehalt mert le akarták filmezni őket. NE MENJ A BALATON KÖZELÉBE !!
2016. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!