Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Történt veled mostanában vagy...

Történt veled mostanában vagy korábban valami vicces dolog? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 10:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kezdem én:

1. kiskoromban egyik délután kiengedtük a kutyát az utcára én meg kimentem és elkezdtem futni a tesóm után. Egyszercsak a kutya megállt előttem, én meg átestem rajta. Amikor már a földöm voltam, ő rámnézett és továbbfutott. xD

2. szilveszterkor jöttek vendégek és a fenti wc-ajtót mi sosem szoktuk becsukni. De az egyik vendég ezt tette és amikor én akartam kimenni wc-re, a sötétben nem láttam, hogy csukva van és lefejeltem teljes erőből az ajtót. Anyámék felordítottak lentről hogy mi volt ez a zaj, én meg mondtam h semmi csak nekimentem az ajtónak. Az a vendég, aki becsukta az ajtót az kijött, rámnézett és elkezdett röhögni (én is ezt tettem. XD)

2010. ápr. 18. 10:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szórakozóhelyen barátnőmékkel felkenődtünk az üveg ajtóra:D

Nem vettük észre a lépcsőt:D

Nem röhögtek bent vagy hatszázan rajtunk:D

2010. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a suliba az osztálytársam mondani akart valamit és mikor odahajolt hozzám akkor jelentkeztem és sikerült jól orrbavágnom xD
2010. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 haggyámán ***** válasza:
100%
Haverokkal biciklizés, ügyes akartam lenni hátrafordulva:"Ugye milyen jól megy a 0 kezezés?". Hátra fele nézve nekimentem egy busznak.
2010. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

xD Dejók történnek a mindennapokban. :D

Mi amikor farsangra gyakoroltuk a táncot akk egy 6.os közelebb jött hozzám én meg az egyik lépésnél orrbavágtam. :D

2010. ápr. 18. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Suliban magyaron könyv címének azt akartam mondani, h Egri csillagok, sokat gondolkoztam rajta mert nem jutott eszembe, csak az h vmilyen csillagok, erre meg aztán kibököm: Csillagok Háborúja XD
2010. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Irodalom óra: A tanár megkért hogy olvassam fel az Akhilleusz Pajzsát...Rendben mondom felolvasom.

Erre Akhilleus Pajzsa helyett,Akhilleusz P*csáját olvastam :DDDDD

Istenem az a röhögés ami kitört mindenkiből :D

2010. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ammarilys ***** válasza:
100%
még Olaszban voltunk,ilyen üveges labirintus,szal üvegböl volt az egész,és cselesek voltak,mert jópárszor lefejeltem az üveget,vagy ott volt az üveg,és rajta függöny,hogy azt higgyed hogy nincs ott üveg.egyszer olyan erövel mentem neki,hogy kidölt,neki az oszlopnak XD ja és kivülröl meg bámultak minket,mert lehetett látni,nagy nehezen kitudtam onnan menni :D
2010. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Velem csak hulyeségek történnek. Egyszer az utcán mentem a barátnőmmel és jött velünk szembe vagy harom pasi,mikor rájuk néztem nem vettem észre a villanyoszlopot és bele akadt a táskám én meg teljesen megpördültem az oszlop körül. A srácok és a barátnöm majd bepisiltek a röhögéstöl,hát és is alig birtam a röhögéstöl.
2010. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Nálunk kinnt a tanyán a műhelyajtó előtt egy függöny van. Amikor ki akart menni a kutyánk a műhelyből nem vette észre a függöny miatt az ajtót és bumm! XD aztán meg nézett rám a vaksi kis szemeivel hogy " na most mi van????"

Jah meg egyszer amikor a nagyapám ment hogy dobjon egy sárgát akkor odament a kutya és jól lepisálta nagyapám nadrágszárát. XDXD :D azt a röhögést ami belőlem kitört....

2010. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!