Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mostanában mindenki elhagy....

Mostanában mindenki elhagy. Van néhány barátnőm, de a fél osztály utál. Legalább 12 barátom volt, de néhányuk már le se szar engem. Régebben menő, divatos, vicces, voltam. Most meg lúzer vagyok, csúfolnak néha hogy hogy nézek ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy változzak meg,de nem tudok.
2010. ápr. 21. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Látod, amikor nem saját magadat adtad álarcot viseltél, most lehullott az álarc és ott maradtál önmagad. Ezért nem érdemes az embernek mást mutatni mint amilyen valójában, mert igen nehéz a szerepváltás. Ne sopánkodjál ezen, ha elmaradtak a barátok, és az se izgasson, hogy lúzernek neveznek. Majd megunják!
2010. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat,csak az a fura,hogy én nem akartam megváltozni,és olyan mintha nem is én akartam volna ezt a változást.

Mostmár megjavúlt nagyjából minden,mert néha még mindig szivatnak,de már közben szeretenke is,ma két lány megisölelt x )

Csak azt nem értem,hogy miért pont velem történt ez a sok rossz dolog,amikor és sose voltam senkivel köcsög,jó azt nem mondom,hogy én vagyok az ártatlan bárányka,de az osztályból a fél osztály köcsög...a többség jó fej,de van pár hihetetlen menő fasz,pl az egyik lány:folyton hazudozik,de MINDENRŐL,nem lehet vele rendesen beszélni,mindenkit ellök,és mindenkit kritizál amikor még csak nincs is semmi izé a külsején... másik lány: régebben mindenki utálta,és én mellé áltam (ezért is kezdett mindenki utálni)amikor a menők elkezdték szeretni akkor bezzeg elhagyott,nem érdekelte,hogy velem mi van(azért került a menők közé,mert én megkedveltettem velük)amúgy a legjófejebb fiú a pasija,pedig nagyon ronda a lány. egy fiú: mindig is utált,de ezért ez átmegy minden határon lekúrvázott,sértegetett,sértegetett mindenféle szemétségekkel és amikor én bejelöltem legalább Myvipen ismerősnek, visszavonta és azt mondta "huzzzzz elll"...

És ezek a gyerekeket nagyon nem bírom akik nagyoskodnak meg minden,és azt sem tudják,hogy miket mondanak mások róluk.

Köszi a segítséget : ))

2010. ápr. 22. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem lenne megoldás ha elmennél egy másik iskolába? amugy engem is baszogatnak de én nem veszem fel :) néha valami nagyon undorítót mondanak természetesen fáj,de nem mutatom nekik mert annak csak örülnek :) és nekem sincs sok barátnőm az osztályba mert összvissz 5 lány van a 22 főből :D kitartást..
2011. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

velem is hasonló történt:rájöttem hogy az a megoldás hogy LESZAROM!és egyre menőbb lettem a suliban!


VÁLASZ:AHELYETT HOGY TÉPNÉD MAGAD,HÚZD KI MAGAD!-és azt javaslom ha bosszantanak direkt ne vedd fel, és azzal tudsz vissza vágni hogy direkt elöttük röhögcsélsz, és élvezed az életet!!!!!!!!!!:D

2012. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!