Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy hívjam le Neymar-t...

Hogy hívjam le Neymar-t Magyarországra?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal szeretnék összejönni, akinek Neymar a kedvence.Szerintem ha sikerülne lehívnom nagyban nőnének az esélyeim a lánynál.

2016. aug. 6. 15:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Huu. Szép és jó, hogy egy lányért a csillagokat is lehoznád, de igazából ezzel a gesztussal Neymarra figyelne, nem pedig rád. Inkább próbáld meg saját magadra felkelteni a figyelmét. Először is barátkozz össze vele, hívd el randizni, lepd meg apróságokkal, bókolj neki.

Sok sikert, nem kellenek nekünk sem ilyen nagy dolgok! :)

2016. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg egy MB1-es csapat menedzsere lennél, jobbak lennének az esélyeid. Minden nyugati focista legfőbb vágya, hogy bekerüljön a Mennyei Bajnokságba. Ha mondjuk egy Felcsút vagy egy Mezőkövesd kapitányává választanának, akkor már jó lennél.
2016. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam azt hazudom, hogy valami adomáy gyűjtő izére van meghíva.Szerintetek ezt bevenné Neymar?
2016. aug. 6. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos hogy megnőnének az esélyeid romantikus értelemben:D De amúgy mindegy is, mert kb annyi esélye van hogy sikerüljön mint hogy megnyerd a lottót. Szerintem inkább nevettesd meg a lányt, lássa hogy érdeklődsz iránta, legyél laza de kedves, az sokkal jobb mint reménykedni.
2016. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zedricht válasza:
Hívd meg Neymart a mekibe és ott ledumáltok egy talit.
2016. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
amint észreveszem nem vagy valami tájékozódott a kapcsolatok terén,az értelmes csajoknak nem ilyen szarságok érnek valamit,nem ezzel fogod levenni a lábáról :D
2016. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Jutass be egy MB1-es csapatot a Bajnokok Ligájába, és reménykedj, hogy a Barcelonával sorsolják össze!
2016. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire életképtelen, hagyd azt a buta libát.
2016. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De nekem ő kell.

És ha egy focistát kell lehívnom,hogy összejöjjünk akkor azt fogom tenni.

Már mindent próbáltam ez a utolsó remény.

2016. aug. 6. 17:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem gondolod hogy rég rossz hogy egy "ajándékkal" kéne megvásárolnod a szeretetét? Ez már teljesen veszett ügy, ha meg is tudnád szerezni akkor se lennél előrébb. Lehet hogy elkezd veled járni vagy valami hasonló, de az képmutatás lesz és nem fog sokáig tartani mert ha most nem szeret egy ilyen után se fog.
2016. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!