Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok ilyen esetben? (foci téma)

Figyelt kérdés

Ha van egy lány, aki szereti a focit, vagy Realos vagy Barcás, és úgymond "szerelmes" az egyik focistába. A félreértések elkerülése végett a lány csak egy sima osztálytárs, nem tetszik neked se ő, és te se neki.


Először is, azért Barca/Real, mert az eddigi tapasztalataim alapján erre a két csapatra ugranak a legtöbben, ha egy lány nekik szurkol.

Mondom, hogy mi alapján vetődött fel bennem ez a kérdés. Már év eleje óta tudják (osztálytársaim), de az egyikük most "kötött belém", amiért Barcás vagyok és Neymarzete (így hívják a Neymar fanokat). Konkrétan csa azért, mert lány vagyok (utalt rá) és jobban szeretem Neyt, mint az átlag, olyanokat mondott, hogy soroljak fel egy kezdő 11-et, vagy hogy mondjak két mondatot Messiről... Amúgy nem is lenne baj, mert tudom a válaszokat, Mesiről is van egy könyvem (ami jóval több, mint két mondat), meg szerintem én sokkal jobban ismerem a karrierje szempontjából, illetve a magánélete szempontjából is, mint osztálytársam, aki nem is néz focit. De akkor is, mik ezek a kérdések? Csak azért mert lány vagyok? Meg azért, mert "úgy" szeretem Neymart. De nem értem, hogy attól még mért ne lehetnék igazi Barca drukker, a kettő egyáltalán nem zárja ki egymást. Meg Neymarról is kérdezgetett, de azzal nem számolt, hogy neki még csak olyan kérdések sem jutnának eszébe, amire a válaszok nekem alapok. :D Ezért tök egyértelmű dolgokat kérdezgetett (mikor született, hol játszott előtte, stb), aztán ezt feladta.


Szóval így a sztori után az lenne a kérdésem, hogy ugye egyedül van a hozzáállásával? Ugye sokkal több a normális fiú, aki nem hiszi azt, hogy azért, ert lány vagyok és szeretek egy focistát, nem is vagyok igazi drukker?


Ui.: Kissé fáradt vagyok, bocsi, ha hülyén fogalmaztam meg. :D



2015. máj. 27. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
lányként úgy hogy neymarfan vagy és barcás fogsz még találkozni sztereotípiával :D de hát ez van... tudd magadról hogy nem vagy divatdrukkel és ezzel tudd le magadban a dolgokat. 16/f /barcafan/
2015. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te nem szereted őt... max csodálod. De nrm leszel szerelmes abba akivel még csak nem is beszéltél soha.

De természetesen hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, igazi rajongó vagy.

2015. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam kimerítetted a rajongó fogalmát. A szerelmest túlzásnak érzem inkább csak rajongsz érte, csodálod a munkásságát. És akkor is szeretni fogod, ha nem a Barcában fog játszani? Vagy akkor is szeretted amikor a Santosban (ezzel lehet, hogy befürödtem, de asszem onnan igazolt a Barcába) játszott?
2015. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam idézőjelbe a szerelmet, hogy elkerüljem az olyan kommenteket, hogy "te nem is szereted őt", meg stb-t... Erről megvan a véleményem, de nem fogom leírni, mert elvonná a figyelmet az igazi kérdésről. Na meg nem is szeretnék feleslegesen veszekedni, nincs semmi értelme. Nektek is megvan a saját véleményetek, nekem is az enyém, és úgyse fogjuk megváltoztatni.


#2: Nem az volt a kérdés, hogy igazi drukker vagyok-e. Tudom, hogy az vagyok, max mások nem fogják föl. Az volt a kérdés, hogy ugye nincs sok olyan fiú, aki ennyiből divatdrukkernek könyvel el?


#3: Az első felére már reagáltm feljebb. Igen, persze, hogy akkor is szeretni fogom, ha máshol fog játszani. Miért ne szeretném? A Realhoz csak nem megy. És a ki nem mondott (le nem írt) kérdésedre, miszerint a Barcát is szertni fogom-e nélküle, arra is igen a válasz. Természetesen. Igen, eltaláltad, a Santosban játszott előtte. :D Akkor még nem ismertem. De rákerestem youtube-on az akkori cseleire, góljaira, gólörömeire, meg hasonlókra. :)

[link]


Egyébként ha hiszitek, ha nem, lányoknál ez TELJESEN máshogy működik. A fiúk nem nagyon tudnak beleszeretni hírességekbe (bár gondolom vannak kivételek), de a lányok máshogy vannak összerakva, mi képesek vagyunk rá. Több barátnőmmel is bezéltem már erről, és mondták, hogy ők is úgy vannak vele, hogy mindenkitől csak azt hallják, hogy nem is ezertik igazán, meg hasonlók, de közben meg ők nagyon is jól tudják, hogy de szeretik. És hogy teljesen megértenek engem, mert ők is átérzik, csak a fiúk ezt nem értik, mert ők "genetikailag" nem ilyenek. De mi érezzük, higyjétek el, hogy szeretem őt.

Jaj... csak nem bírtam ki, hogy ne írjam le. Mindenesetre nem szeretném, hogy ez elterelje a figyelmet az eredeti kérdésről.

2015. máj. 28. 00:50
 5/7 anonim ***** válasza:
16 évesen kell rájönnöm,hogy nem vagyok lány?:( a francba.
2015. máj. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát ki kell ábrándítsalak, én alapból minden lányt divatdrukkerként kezelek, legfőképp az alábbi eset óta:


"-Nem is tudtam, hogy szereted a focit.

-Pedig nagyon, Real a kedvencem.

-Hm. Miért?

-Mert ott van Ronaldo.

-És?

-Hát olyaan helyes.

(-és ennek mi a f#szom köze van a focihoz?? )"


Persze, meg lehet győzni engem ennek az ellenkezőjéről, de nagyobb esély van arra, hogy valaki divatdrukker, mint arra, hogy nem.

2015. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a fiúk piszkálnak emiatt, ne vedd fel. Legyél érettebb náluk. A foci szerintem pont nem egy olyan téma, amin érdemes lenne összekapni. Sőt, nagyon kevés téma van, amin érdemes vitázni, úgyhogy tudd be annak, hogy kamaszodnak :D A fiúk ebben a korban ilyenek, piszkálósak, kötekedők, oviban a lányok haját huzigáltuk, suliban "cikiztük" őket... De idővel fel fognak ők is nőni ahhoz hogy az ilyen témák ne legyenek konfliktusforrások
2015. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!