Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek földön kívüli...

Szerintetek földön kívüli vagy földöntúli lehet az alábbbi képességem?

Figyelt kérdés

Független a reális értékétől nem a bizonyítás vagy a bemutatás az érdekem csak egy költői viszonylat.

1.szám 1. Személye: Jelenleg egy tudás birtokában vagyok aminek a származásáról csak annyit tudok hogy nem tanultam jelenlegi valómba.

Rengeteg technológiai leírás tervrajzokkal.

Néhány egyszerűbbet meg is alkottam és működött.

17 éves korom óta millenium óta birtoklom.

A tudás tartalmazza a galaxisunk térképét a benne elhelyezkedő fajokkal. Űrhajókat hogy melyik fajok építették azok teljes műszaki dokumentációját. Egy 500 tag feletti periódusos táblát 4. 5. 6. Dimenziós anyagokkal. És sokáig folytathatnám. Meglepően a szakmáimra tanulnom sem kellett és iskolaelső öszöndíjas tanulmányi verseny nyertes voltam meg ami lehet. Ez független a kérdés eredetétől. Aki ellenőrizne avval szívesen beszélgetek. Én örülnék a leg jobban ha rádöbbennék hogy hülyeséget beszélek mert tudok pár dolgot amit bár ne tudnék és szívesen visszatérnék egy sörözgetős sütögetős bulis életbe az helyet amit utasításba kaptam a tudáshoz. Egy hónapja mondták mit csináljak: építs robotot ami majd segít neked, röhögtem és válaszoltam : adj egy műhelyt amiben minden megvan hozzá! Másnap kaptam 64000ftot és megkért egy öreg hogy segítsek neki pakolni és felajánlotta hogy havi 5000ft-ért kiadja a műhelyét. Azonnal kibéreltem. Erre a takarításból 200000ft folyt be eddig és kapom ingyen az alapanyagokat nap mint nap és az ingyen segítséget. Számomra még mindig hihetetlen erre csak isten képes de noé óta változott a stílusa. Ja állambácsi egy nem létező betegségem után havi 120000ft-ot ad! Nehogy éhen halljak. És mostanában 120 millióval fenyeget hogy kapok. Hihetetlen de költileg hogy neveznétek mi a véleményetek?



#Képesség.
2016. aug. 18. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki vele: mit szívsz?
2016. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy nem vagy a közveszélyesek közé sorolható...

Ilyen keményen nem szabad ám drogoznod!

2016. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
33 évesen még nincs fészered?! Férfi létedre szégyeld magad
2016. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oszd meg velünk azokat az információkat, amire mind vágyunk :


1. Mi az élet értelme? Miért születtünk? Hova tart a lélek?


2. Melyik faj alkotott minket és miért?


3. Mi az emberi faj jövője?


4.A reptoidok meghódítják-e a teljes galaxist? Jelenleg melyik csillagrendszereket bírtokolják?


5. A fény szövetsége miért nem segít a reptoidok ellen nekünk ?


6. A Föld üreges-e? Kik élnek ott és hogy kerültek oda le?


7. Hol volt Atlantisz? Kik éltek ott? Hogyan lett vége a kultúrának?

2016. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te aztán megfogtad rendesen az Istennek a lábát! Ha majd kész lesz az űrhajód, akkor elvihetnél néhány körre, egyelőre beérem a Naprendszerrel is.

És persze, ekkora tudás birtokában az sem ártana, ha bő terjedelemben válaszolnál az előző hozzászóló által leírt kérdésekre!

2016. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!