Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már fura élőlényt,...

Láttatok már fura élőlényt, amit nem tudtatok beazonosítani, hogy mi lehet, de nem e-földinek látszott, sürű fákkal teli erdőben, vagy akár az utcán? Nem láttatok sokat belőle, mert sötét volt esetleg?

Figyelt kérdés
Lehet egy betegen született állat volt?Én nem tudom elhinni,hogy van-e ilyen,mint pl a molyember,de azért érdekel,ti tapasztaltatok-e furát!Én emberrel voltam így!

2013. márc. 29. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nemrégiben igen. Valamiféle hosszúkás testő állat volt (barna) és hosszú vastag farka. (de nem bozontos)

Felfelé mászott a dombon a bokrok alatt. Azt hittem valamiféle macska, de annak túl hosszú volt, róka pedig a színe miatt nem lehetett.

A többi állat meg a nagysága miatt kizárva...avagy nem ismerem eléggé.

Bicske környékén volt...

2013. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*testű
2013. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Uh,para a köbön!
2013. márc. 29. 23:37
 4/19 anonim ***** válasza:

én láttam. van vamai bogár, vagy féreg, vagy én nemtom hogy mondjam... a wc-knben van, nagyon pici kb. 1 centi ha van és ezüstös színű.

olyan mint egy nagyon pici hal és úgy is néz ki mintha "úszna". a csempék közti fugán "úszik és mindig eltűnik a résben, de eddig csak este láttam.

fingatom nincs miféle állat lehet, de érdekelne. O.o

2013. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hu,ha én olyat láttam volna a klotyón,a helyben bepisiltem volna!fuj
2013. márc. 30. 00:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Első! Nem nyest volt véletlenül szegény pára?:)

Azt a rovar féleséget is ismerem, láttam már sokszor, de én sem tudom a nevét.

Én a múltkor az erdőben éjszaka olyan hangokat hallottam... Azt hittem, hogy egy kutyát láttam a háztól nem messze, de aztán a hangok elbizonytalanítottak. Mintha egy hiéna vagy sakál visongatott volna. Legalább 5 percen át csinálta. Kezdtem is félni rendesen.

2013. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kettőt is:

[link]

[link]

2013. márc. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 mustafa33 ***** válasza:
Hajaj, az erdőben nem egyszer. Sok feje volt, hosszú volt, fekete és mindig azt ismételgette: more, kasta, gádzsó. fejszéje is volt és neki esett a fáknak. Mikor megriasztottam, akkor osztódásal szaporodva darabokra hult és több felé szaladt.
2013. márc. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

00:55

De, tulajdonképpen lehet, hogy nyest volt. :)

2013. márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A linkelt fotóktól eléggé megijedtem,ma biztos,hogy nem alszom nyugton!
2013. márc. 30. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!