Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lesz e a five nights at...

Mr. Snappy23412 kérdése:

Lesz e a five nights at freddy's ből disney rajzfilm?

Figyelt kérdés
Láttam már róla képeket de nem tudom hogy igazak e.
2016. aug. 28. 07:30
 1/10 anonim válasza:
87%
Neeem, dehogy is, legalabb is remelem nem
2016. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írd be a netre hogy Fnaf disney movie! Erre különféle képeket fog kidobni sőt még video klippet is!
2016. aug. 29. 07:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mind fanmade. Elég csak a webcímet megnézni, a legtöbb összekapcsolható a deviantART-tal, ami annyit tesz, hogy rajongók készítették. Disney rajzfilm nem lesz belőle, de elvileg egy stúdió megvásárolta a filmkészítés jogát (meg ne kérdezd, melyik), 2018-ra terveznek horror filmet készíteni belőle. Bár most nem tudni hol tart, elvileg visszavonták, viszont elvileg továbbra is íródik a forgatókönyv (legalábbis ez volt a legutolsó hír, amit hallottam felőle), úgyhogy ki tudja, mi lesz belőle.
2016. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A videoklip se jelent semmit, TonyCrynight is készít fanmade FNaF rajzfilmet (magyar felirattal nézhető is), és egy hobbi animátor is simán tud ilyet készíteni. Mondom ezt úgy, hogy én is animátornak tanulok.
2016. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg ezt a videót : https://www.youtube.com/watch?v=PMr4R-b6-v0

Ezek a rajzok teljesen disney re vallanak! Van erről még egy video klip is. ToniCrightet én is ismerem de sajnos mostanában nincsenek a videoin magyar feladat!

2016. aug. 31. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, és bárki az égvilágon meg tud tanulni Disney stílusban rajzolni. Olvasd el a videó alatti első kommentet:


"Hi everyone!

It's me, Kosmo, the one that drew these! 8D(They can be found on my deviantArt by the same name- Kosperry!) As you can see I'm not exactly credited anywhere in this video for these drawings but I believe that the uploader of this video didn't have intentions to take credit for them! I assume they probably didn't know who to credit, or maybe just simply forgot to. Guess we'll never really know! :D But nonetheless, there's no need whatsoever to be rude and say not-nice things to the uploader for this 'cause that aint cool.

But hey, I'm all for my artwork being shared and such! But of course as long as I get a bit of credit, y'know?

Yeah, uhhh...

I think thats all I wanted to address. See ya!"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


"Helló mindenki!

Én vagyok az, Kosmo, az a személy, aki ezeket a rajzokat készítette. 8D (Megtalálhatjátok őket a deviantART oldalamon ugyanezzel a névvel - vagyis Kosperry!) //A továbbiakban azt fejtegeti, hogy a videó készítője nem linkelte be, hogy a rajzok tőle származnak// "

2016. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

No meg aztán másik kommentelőnél ott a pont:


"Like many of the comments have said, this isn't Disney style. This is Don Bluth style. Not all animation is Disney."


"Ahogy sok más hozzászólás kifejti, ez nem Disney stílus... Don Bluth stílus a neve. Nem minden animáció Disney"

2016. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hm! Mostmár értem! Köszönöm.
2016. szept. 3. 17:50
 9/10 Video game girl válasza:
Nem, pedig jó lenne, vagy egy sorozatot youtube-ra, vagy tévébe estére, hogy a gyerekek ne lássák. Imádnám. Mindig fenn maradnék és nézném
2017. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki az előzőekben válaszolgatott (#3, #4, #6, #7), erre a témára visszatérve van egy egész estés film is, de ez szintén nem hivatalos, hanem valamelyik rajongó készítette egyedül (le a kalappal előtte, mert ahhoz képest elképesztő a minősége beleértve a szinkronhangot is, amit a legtöbb rajongói videónál fáj hallgatni). És van hozzá magyar felirat. (Azt nem tudom, hogy mennyire hiteles, nem felirattal néztem)


Ha esetleg valaki erre téved és még nem látta:

https://www.youtube.com/watch?v=srCaujQ6oYE

2017. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!