Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van kedvetek új, kihívásokkal...

Van kedvetek új, kihívásokkal teli szakmát kitanulni?

Figyelt kérdés
Ha igen, jelentkezzetek OKJ-s BÁRÁNYFELHŐ PÁSZTOR-nak!
2016. szept. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség az egész. Kitanultam a tengersózó szakmát, de azt mondják, már elég sós. Jártam töpörtyűvisszaállító tanfolyamra. Most már tudom hogyan lehet töpörtyűből malacot csinálni. Kutyának sem kell. Ja, kutya. Beiratkoztam kutyaharapó tanfolyamra, hogy megtanítsam a kutyákat, hogyan kell harapni. Annyira arik voltak a tanfolyami kutyusok, hogy a kezemből ettek. Később már a lábamból.

Most barlangi pilótának képezem magam.

2016. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fekvőrendőr akarok lenni, vagy villanypásztor.
2016. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A villanypásztor nekem is tetszik. Fekvőrendőr nem lennék, mert ahhoz túlképzett vagyok.
2016. szept. 2. 09:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Nagyon szép szakmákat tanultál ki, gratulálok! Kérlek - ha nem titok - mesélj a malac visszagyártásról. Előre is köszönöm!
2016. szept. 2. 09:03
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

"mesélj a malac visszagyártásról."


Nana!

2016. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!