Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star wars the old republicban...

Star wars the old republicban van ugye társunk. De kinézet berakásánál crew member izét kér. Az mi? Hol tudom, melyiknél kitanulni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 13:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Komolyan. Mire válaszol valaki, addigra 20-szor is rájövök... -.-''
2015. aug. 15. 12:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Crew skillre gondolsz?
2015. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen. Valamelyiket ki kell tanulnom, hogy customizitiont vagy mit tudjak a companionomra rakni.
2015. aug. 20. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:

A crew skikll-t úgy tudod kitanulni, ha a Fleet-en megkeresed azt a részt, ahol a Crew Skill árusok vannak, és választasz egyet (ha ingyen játszol, csak egyet lehet). A térkép kis sárga gyémántokkal jelöli őket.


Egyébkébt a Slicing-ot ajánlom, nekem is az van, széfeket tudsz vele kinyitni, és pénzt keresel vele ott, helyben.

2015. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de nem az érdekel. A társunk class küldi közben kap rewardot, 3 kinézetet lehet választani. De valami requirest attohorizon crew member kakát ír ki...
2015. aug. 26. 11:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Ötletem sincs.

Lehet érdemes lenne felkeresnj valami angol gamer fórumot vagy ilyesmit

2015. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem senki nem érti, hogy mire gondolok :(

Na leírom érthetőbben...

Szóval. Mindenki kap egy társat magának (companion).

Általában 6-7 szinttől kapjuk meg. De, amikor végeztünk azzal a küldetéssel, amelyet végigsegített a társunk, aki a küldit adja lehet választani rewardként (jutalomként) 3 customizitiont vagy mit. Jedi Consularnak nem kell ilyet csinálnia, mert amikor megkapja azt a gyíkpasast, akkor választhat ő is 3 kinézetet, de neki nem kér Crew Membert.

Amelyik companionnál nem engedi még: Khem val, Vette, Mako, T7, második társa a jedi knightnek (kétágú kardos csaj nem tom a nevét fejből. valami k betűs neve van). Nagyjából ezeknek nem engedi ezt egyből használni. T7 ugye az a droid, ami a jedi knightnek segít. Választhatunk a rewardok közül, hogy milyen színű Customkakát akarunk rá használni. Lehet piros, zöld és talán kék. (alap sárga). Erre gondoltam. Ha youtubera beírjátok, hogy: swtor companion customizition vagy mi, akkor beadja. De nem mutatja, hogy hogyan kell. Remélem érthetőbben írtam most le

2015. aug. 26. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Kezdem érteni...

Csak szerintem amikor ez velem történt, akkor figyelmen kívül hagytam, és eladtam ezeket a cuccokat.

De úgy tudom, hogy a kinézet megváltoztatása nem fogja megbáltoztatni a társad statjait, csak máshogy fog kinézni.

2015. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Várj, szerintem megvan.

Tehát nem tudod használni mert a követelményeknél Crew Member Authorizationt kér.

Azt pedig csak a Cartel Marketben lehet venni Cartel Coinért. Az nekünk, nem előfizetőknek borzasztó lassan gyűlik, egyes achievementekkel tudsz szerezni néhányat, de igazi pénzért is lehet venni.

Nem tudom, mennyibe kerül, keress rá a Cartel Marketben.

2015. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kívácsi! Köszi. :)
2015. aug. 28. 02:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!