Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Romano mindig bepisil az...

Romano mindig bepisil az ágyban! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Spanyolország vagyok. Romano nálam lakik kicsi kora óta. Akkor is ágybavizelős volt. Ő meg mindig kitalált valami hülyeséget, hogy nem ő volt, hanem egy mókus pisilte le a takaróját. (Volt, hogy a pisifolt gyanúsan Olaszország formájú volt!) Az egyik patikánál azt mondták, hogy nincs erre gyógyszer, a másik meg azt mondta, hogy majd a 20. vagy a 21. században találják fel -_-

Most felnőtt és még mindig ezt csinálja. Ma reggel is arra ébredtem, hogy foltos lett a lepedő mellettem, ő meg próbálta rám kenni.


Komolyan! Mit csináljak vele???



2016. szept. 8. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát köss csomót a f...ra
2016. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj aludni.
2016. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 huskyloverapach ***** válasza:
76%
Segíts hogy Zsidó ország formájút pisiljen és cigányországút kakiljon ha ez sikerült egyél meg egy élôbékát félholdkor de mire megetted halljon meg.
2016. szept. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Add nekem. Engem nem zavar az ágybavizelés. Reggelre úgyis jég lesz belőle. Kol.
2016. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapd be a végét, és már nem az ágyba pisilik!!!!!!!!!!!!
2016. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tuman ***** válasza:
87%
Az,hogy megpróbálta rád kenni,az kicsit perverz.Talán pelenkázd,vagy vezesd ki a hugycsövét egy zacskóba.Esetleg dob ki,úgy ahogy van.
2016. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!