Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fényes fekete cicanacin...

A fényes fekete cicanacin miért nem látszik ha valaki bepisil?

Figyelt kérdés

Nem kell kinevetni de ma hazafelé a suliból nem bírtam és pár lépésre a kaputól bepisiltem. Beszaladtam a házba és egyenesen a fürdőbe indultam. Az előszobai tükörben észrevettem hogy nem látszik a nadrágomon semmi...

Valakinek hasonló tapasztalata?

13/L


2012. jan. 24. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
talán mert fekete???
2012. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőmmel szokott hasonló történni ha olyan helyen vagyunk ahol necces wc-re menni. Igaz csak ritkán, de volt rá példa és tényleg nem feltűnő.
2012. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert olyan az anyaga hogy gyorsan elvezeti és nem látszik rajta. Ilyen nacit én is szoktam felvenni hogyha olyan buliba megyek ahol tudom hogy inni fogok és hazafelé nem akarok minden második sarkon levetkőzni csak elég ha leguggolok:P
2013. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Én is beengedem néha és még soha nem buktam le. Volt már olyan is hogy fesztiválon a színpad előtt a tömegben. :)
2013. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha nem látszik. Én is gyakran be szoktam engedni hazafelé menet és eddig még egyszer sem buktam le otthon.
2013. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!