Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha van olyan autó hogy Toyota...

Ha van olyan autó hogy Toyota Prius, akkor olyan is van, hogy "Toyota Erkölcsi Bizonyítvány"?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Közlekedés » Egyéb kérdésekben van most a kérdésed. Humorba át fogják tenni valószínűleg. A tréfa alapja a nem tudás.

A prius elsőt jelent. Bűnügyi szempontból pedig előélet. Semleges, bár köznapi használatban ha azt mondjuk, hogy priusza van, akkor azt értjük rajta, hogy volt már dolga a rendőrséggel.

2016. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, esetleg azt is tudod miért a Prius az "első"?


Mi tette ezt a modellt elsővé a toyoták közt?



Apropó, ha létezik Dodge Charger, akkor olyan is van, hogy Catch Discharger? :)

2016. okt. 10. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ez vicc akart lenni, akkor elég gyenge volt.

Ennyi erővel:


Ha van Ford Focus, akkor van Ford Gyújtótávolság is?

vagy:

- Képzeld nekem autófókuszos gépem van.

- Tényleg? Az én gépem pedig Focus autó.

he-he-he


remélem nem vagy 12 évnél idősebb...

2016. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos de... :D
2016. okt. 11. 17:19
 5/9 anonim válasza:
86%
Ha utánaolvasol, megtudhatod, hogy ezt a fajta látás- "hallásmódot" egy agyi funkcionális őőőő, nem zavar inkább különlegesség okozza. "Különleges", mert az emberek kisebb hányadában van meg. De egyébként is egy megfejtésre váró rejtély, miért éreznek egyes emberek kényszert egy apró vicc kapcsán jól lehúzni, alkalmanként megalázni, degradálni a másikat... Ha nem tetszik miért nem mész el mellette szótlanul, honnan a kényszer a másik bántására? Tegnap óta 46 vagyok :) azaz több, mint 12. Már eleget élt és tapasztalt, hogy kijelenthessem, jó humorérzékem van és a minimum átlagos értelmi képességeim birtokában egy jót nevettem a kérdésen.. felvidított, akárcsak a többi példa. Nos ennyi.. és mindenki kapja be! ;)
2016. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon igaza van az ötödik válaszolónak a témával kapcsolatban, igazából vagyunk páran a munkatársammal akik folyton ilyen szóvicceket agyalunk ki, néha van amikor napok kellenek ahhoz, hogy megfejtsünk egy-egy ilyen "rejtélyt" amit egyikünk kitalál


Nem mindenkinek ilyen a humora (igaz hogy elég elvetemült az az osztály ahol dolgozom), ez egy ilyen dolog :)



Olyan mint a vallás, vagy a szexuális fétisek

2016. okt. 14. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha nem tetszik miért nem mész el mellette szótlanul, honnan a kényszer a másik bántására?"

Ha kapásból a humor kategóriában lett volna, szóra sem méltatom.

A jó szóviccet én is szeretem, a tudatlanságból keletkezett erőltetett szóviccen kínomban mosolygok legfeljebb. Az ismeretségi körömben aki egy ilyen tréfát viccesnek talál, az legfeljebb alsó tagozatos. De mindenki nevessen amin akar, ízlésekről nem érdemes vitatkozni.


3-as számú válaszoló voltam.

2016. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó dolog lehet felnőni, vagy egy életen át azt hinni, hogy aki felnőtteset játszik, az valami kitűntetett figyelmet kap, vagy jobban tisztelik.

És akkor lehet olyanokat mondani, hogy kisiskolás szint meg gyerekes poén.

Így negyvenen túl is sajnálom a komolykodókat.

2016. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én pedig azt mondom béke! Legyen akár világ-, bár szépségversenyen nem indulhatnék, vagy csak kurblival :P

No, őszintén kívánom mindenkinek egy rossz kategóriába került kérdés, vagy rossznak ítélt szóvicc legyen élete legnagyobb bosszúsága, vagy fájdalma! Mindezek ellenére, vagy mellett de akár mindazonáltal továbbra is mindenki bekaphatja! ;)

2016. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!