Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Prius 2006 vagy Fiat...

Toyota Prius 2006 vagy Fiat Grande Punto 2008?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek? Melyik megbízhatóbb olcsóbb a fenntartása?

2016. máj. 26. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Toyota Prius
2016. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ , hogy mire kell ? Ha családi autónak akkor mindenképpen a priust venném .
2016. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én is a Toyotára szavazok már csak a megbízhatóság végett is. Családi bevásárlásokra, illetve hosszabb utakra is használnám munkám végett éves szinten olyan 8-10.000km mennék vele.
2016. máj. 26. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Prius... igazából a Punto egyetlen előnye, hogy kevésbé lopják. :D
2016. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Na ez az. Olvastam hogy szeretik lopni a Priusokat.

Ha a kérdező vesz egy Priust akkor rettegni fog hogy ellopják.

Ha vesz egy Puntot akkor imádkozni fog hogy valaki lopja már el, de senki nem viszi el. Akkor sem, ha bennehagyod a kulcsot... :D

2016. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván a Toyotát nehéz megverni megbízhatóságban. Fenntartást meg fene tudja mennyi a Toyotáé, mert ott ugye van belső égésű, meg villanymotor is. Kopó-fogyó cuccok szerintem a Grandéhoz gombokért vannak (megfelelő helyeken). A lopás rizikója, különösen Bp-n, elég nagy ÉS kb 4,5-5 liter benzint eszik városban, hosszabb úton vagy autópályán meg ennél azért többet, azaz kb annyit mint egy benzines Grande.

Én Grande tulaj vagyok, nem cserélném el egy ugyanolyan idős Priusra, pláne pénzt nem fizetnék még rá pluszban.

2016. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!