Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek vicces az a vicc,...

Szerintetek vicces az a vicc, amikor a mesterséges megtermékenyítést kérő nőt a nőgyógyász elkábítja aztán megdugja?

Figyelt kérdés

Nőci elmegy a klinikára, mert szeretne mesterséges megtermékenyítést kérni magának.

-Doktor úr, szeretném ha a kisfiú úgy nézne ki, mint Brad Pitt.

-Rendben, megoldható. -mondja az orvos, miközben jegyzetel.

-És szeretném ha olyan okos lenne, mint Einstein. -folytatja.

-Természetesen.

-És olyan erős, mint Arnold Schwarzenegger.

-Rendben. Kikevertem ezt az oldatot. Igya meg és mindent elrendezünk. -nyújt át egy üvegcsét a nőnek az orvos. A nő megissza és elkábul. A doktor erre elkezdi kigombolni a sliccét.

-Na majd adok én neked Brad Pittet.


Írd le a nemed is. Köszi!

23/F


2016. okt. 15. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tizenkét évesen lehet, hogy mosolyogtam volna rajta pár pillanatig.


Nemem.

2016. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. 22 F
2016. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Blade Bone ***** válasza:
:D
2016. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1:

Értem. Egy vicc mitől függ kortól? Mondasz kérlek vicceket, amik neked bejönnek? (De komolyan?)


Vagy csak akkor van bajod, ha "sértő" (ezerszeres idézőjel) vicceket mondanak? Bírod a meleg vicceket? Anyós vicceket? Cigányvicceket? Zsidóvicceket? Szőke nős vicceket? Nácis vagy komcsis vicceket?

2016. okt. 15. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kötözködsz? Kérdezted a véleményemet, én pedig elmondtam. Nem tudom egyébként, mi olyan meglepő abban, hogy nem egyezik az ízlésünk. Még egy csomó ember van a Földön, aki mást talál humorosnak, mint te. Mit kell ezen kiakadni?


De ha már rákérdeztél, én a fekete és az abszurd humort kedvelem. Nem fogok neked vicceket mesélni, mert ugyanúgy nincs értelme leállni humorról vitatkozni, ahogy zenei ízlésről sincs.

2016. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha ilyen támadónak ítélted a válaszom. Nem tudom melyik része volt ilyen.

Nem a humor fajtákról akartam vitatkozni, hanem azt kérdeztem te mit találsz viccesnek. (Amire részben adtál is választ).


Én pl vicckönyveken nőttem fel, amiket a könyves boltokban lehetett kapni 99 forintért és ilyen kis százoldalas zsebkönyvek voltak különböző témakörökben. (Anyós, zsidó, cigány, náci, politikus, kommunista, szőke nő, rendőr, székely, háborús, stb) És ezért nagyon szeretem az ilyen klasszikus vicc formátumokat is, amikor egy fiktív történet van így leírva.

Azt írtad, hogy ezen tizenévesen mosolyogtál volna. Én meg megkérdeztem normálisan, hogy most miért nem mosolyognál rajta?


Én is szeretem az abszurd és a fekete humort is.


Nem értem erről miért nem lehet értelmesen beszélni és miért gondolod hogy támadtalak. Nem támadtalak. Ha azt hiszed, akkor bocs. Kérlek válaszolj rendesen azokra, amiket kérdeztem. Csak a kíváncsiságom kielégítésére.

Vitatkozni lehet hogy nincs értelme, de beszélgetni róla remélem hogy még lehet.

2016. okt. 15. 15:08
 7/11 anonim válasza:

Emlékszem ezt még valamikor 13-14 évesen olvastam először, de már akkor sem gondoltam viccesnek :D

16/L

2016. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem tudnám ezt egy orvosról elképzelni, ráadásul a nemi erőszak bűncselekmény, úgyhogy távolról sem humoros.
2016. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7:

Köszi!


8:

Akkor neked semmilyen rasszista, antiszemita, fehér-, néger-, férfi-, nő-, zsidó-, keresztény- stb. """"gyűlölő"""" vicc nem vicces?


Vagy bármilyen fekete humorral szórakozó vicc?

2016. okt. 17. 14:09
 10/11 anonim válasza:
wtf 15/F
2016. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!