Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik ez a szám?

Melyik ez a szám?

Figyelt kérdés

Egész nap ez megy a fejemben. Nem tudom a szövegét, csak a dallamát: Tü rü tüü, Tü rü tüü, Tü rü tüü, Tü rü tü rü rü


Válaszokat előre is köszi!



2016. okt. 20. 22:56
 1/6 2*Sü ***** válasza:
A tü rü tüü nem dallam. Legalábbis a dallamot csak te hallod, mi csak betűket látunk. Maximum ritmusképletnek lehetne nevezni, de gondolom annak sem pontos, és túl egyszerű is ahhoz, hogy ne lehessen kb. 5000 különböző dallamhoz passzintani. Nem is tudom hogyan gondoltad, hogy erre a kérdésre jön értelmes válasz.
2016. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez tökre olyan, mint az az idióta hülye család, akik így rakták ki a hírdetést az eltűnt papagájukról xD


"Keressük eltűnt papagájunkat, ki a Pityu névre hallgat, zöld tolla van és jellegzetes csip-csupi-cserr-cserr-csipi-csupi-cserrcserr hangot ad. A megtalálónak magas jutalom."

2016. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cryptopsy - Mutant Christ


https://www.youtube.com/watch?v=PfkGkxg7a5I


A szövegét én sem tudom, csak a dallamát: Tü rü tüü, Tü rü tüü, Tü rü tüü, Tü rü tü rü rü, ÖÜőőőőőőüőőőőőő, Trüőőőőő, Oüvröü öűűűű, Vroőűóóóóüőőő, Vrióőűóóóóuo, Vrőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő.

2016. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ohh beírtam keresőbe a dallamot és kidobta, de azért köszi a hasznos válaszokat!! XD


https://www.youtube.com/watch?v=mEAAAsSMiaQ

2016. okt. 21. 21:47
 5/6 2*Sü ***** válasza:

> Nem tudom a szövegét, csak a dallamát

> beírtam keresőbe a dallamot és kidobta


Hello, de akkor ez a szövege az adott dalnak, nem a dallama…

2016. okt. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt hitten a dallama
2016. okt. 22. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!