Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában sok ismeretlen szám hív? Az elmúlt héten 5-6 ismeretlen szám hívott már.

Figyelt kérdés
2 hívást felvettem ezek közül,annyit mondtak,hogy: Szia xy vagyok az anotalkról... az a fura,hogy ismerem az anotalk oldalt,néha járok is arra,de a telefonszámomat soha nem adtam meg ott. Facebookon meg van adva,de privátként,de semmilyen más alkalmazásban nincs. Szerintetek ez csak véletlen? :D

2016. okt. 13. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
De miért nem hallgatod végig, hogy mit akarnak?
2016. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez valóban jó kérdés,de megvan a válasz is rá :D Azért,mert eddig 1x hívtak olyan időben,hogy nem voltam iskolában órán...az az egy is éjszaka fél 12kor volt és amikor meghallottam hogy "Szia xy vagyok az anotalkról" már tudtam,hogy értelme nincs és kinyomtam.. :D
2016. okt. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!