Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Adjatok tanácsot! Mit tegyek?...

Adjatok tanácsot! Mit tegyek? A következő a gondom: milliárdos vagyok. Ez önmagában még nem lenne gond, de a milliárdosságom roppant igénytelenséggel párosul. Emiatt szakadt ruhában járok.

Figyelt kérdés
Mivel úgy nézek ki mint egy hajléktalan, a járókelők folyton megsajnálnak. És pénzt adnak. Így viszont még gazdagabb leszek. Egyre gazdagabb, és gazdagabb. Ami persze nem baj, mert szeretem a pénzt, de az egész mégiscsak zavar. Szóval mit tegyek?
2016. nov. 21. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szponzorálnék egy nepáli textilüzemet a helyedben. Szerintem a legjobb befektetés ez lenne, lévén az olcsó gyerekmunkaerő miatt nagyon gyorsan visszanyered a vagyonodat, arról nem is beszélve, hogy az új termékeket te saját magad hordhatod.


Nincs többé szakadt ruha, csak nepáli textilüzem!

2016. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem jó. Nem szeretek átöltözni. De amúgy se szívesen mászkálnék gyerekruhákban.
2016. nov. 21. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Milliárdos vagy, ez biztos. Tudom, mert ha én milliárdos lennék, pont olyan lennék mint te. Viszont, mivel nem vagyok az, van időm és lehetőségem azon gondolkozni, mit tennék a helyedben.

Vennék hangszereket, és kimennék velük egy aluljáróba, kitennék egy táblát, hogy fizetek annak, aki helyettem játszik.

Elmennék olyan helyekre, amikről messziről ordít a sznobizmus, és megnézném mekkora összeghatártól tolerálják az igénytelenségemet.

Saját tévécsatornám, rádióm, és újságom lenne, amiben hozzám hasonló igénytelen emberek működnének, a pont olyan igénytelen emberekért, mint amilyenek mi is vagyunk. Aki a reggel 6-kor kezdődő műsorokban meg lenne fésülködve, azt azonnal kirúgnám. Az se normális, ha valakinek több cipője van, mint ahány évszak. Az olyanok meg, akiknek a cipőhöz a táska, vagy akik pénzért vágatnak körmöt meg hajat... bevallom, sosem tudtam bízni az ilyen emberekben. Ha elég ideig működteted ezeket, meg tudod fordítani az aktuális trendet, az emberek az igénytelenségben látják majd a gazdagság és népszerűség lehetőségét, ezért ők is elkezdenek így öltözni, a flancos gönceiktől meg igyekeznek megszabadulni, ezeket ingyen megkapják az arra rászoruló emberek, így a szegényebb réteg lesz a jól öltözött, a gazdagabbak meg olyanok lesznek mint te, és akkor már senki nem fog adakozni neked. Ettől még pénzed ugyanúgy lesz, mert hát médianagyhatalom lettél, és dől hozzád rendesen.

Ja igen, és nem felejteném el, hogy hamarosan jön a Mikulás, ezért lenne egy listám azokról az emberekről akik eddig megsajnáltak és pénzt adtak (megkérdezném a nevüket, vagy lefényképezném őket és kinyomoztatnám, vagy akármi) és december 6-án meglepném őket valamivel, amit ők nem engedhetnének meg maguknak. Utazásra beváltható ajándékutalvánnyal, saját otthonnal, egy évre szóló ingyenes családi vacsorával valami undorítóan drága étteremben. Jól ellennék, nem is értem miért nem én vagyok milliárdos.

2016. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez jó! tetszik. kezdem akkor azzal, hogy elkezdek 20-forintosokat osztogatni a piros lámpánál a BMW-seknek.
2016. nov. 21. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
A francba! Én épp az ellenkezője vagyok... Hajléktalan vagyok, csak szégyellem, ezért próbálok igényes maradni. Most meg épp olyan jól nézek ki hogy felkértek modellkedni, mondom jó, legalább kapok egy kis pénzt. Igenám csakhogy ezek a sznob magamutogatók nem pénzért csinálják ám, merthogy az egyébként is van nekik elég. Így amikor szóbahoztam fotózás után hogy mit kapok érte, mert nincs pénzem kajára, csak vállonveregettek hogy nemcsak jól nézek ki de jó dumám is van. Szóval akárhova megyek a társaság középpontjába kerülök, de amikor komolyra fordítom a szót mindenki azt hiszi hogy viccelek. Egyre rosszabb, ráadásul már senki sem dellázik, mert mindenki azt hiszi hogy milliárdos vagyok. És esélyem sincs hogy úgy nézzek ki mint egy hajléktalan mert az összes stylist ingyen öltöztet, az összes fodrász ingyen vágja a halyam, de kaját meg senki sem ad, csak röhögnek amikor szóba hozom, mert azt hiszik hogy kaviáron meg pezsgőn élek. Tényleg, mi az a kaviár?
2016. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a szexnek egy nagyon bizarr belsőséges formája.
2016. nov. 21. 13:01
 7/9 A kérdező kommentje:
magára a problémára meg azt tudom, javasolni, hogy hordj nekik kukából guberált kaját s azzal etesd őket.
2016. nov. 21. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdjél el te is Trumpolni, trampolni, trappolni na!
2016. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Írd filcel a ruhádra hogy milliárdos vagy. :) Nem kell átöltözz és nem adnak a BMW-sek többé pénzt.

Amúgy egy aranyfux a nyakadban ugyan ezt a sugallatot mondja és akkor csak stílusteremtőnek néznek nem hajléktalannak.

2017. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!