Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A szomszédomba az udvaromon...

A szomszédomba az udvaromon keresztül megy a tv kábel levágtam mert utba van most haragszik miért, olyan fontos a tv? Nekem még rádióm sincs megi megvagyok

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Netet is kösd ki nálatok és akkor egál.
2016. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már kötöm is ki köszi
2016. dec. 4. 19:42
 3/7 A kérdező kommentje:
na de a szomszédé már kivan ilyenért megharagudni meg is érdemli VÉLEMÉNY?
2016. dec. 4. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
A szomszédod egy igazi önző s..gfej paraszt, még azt a kevés örömöt is irigyli tőled ami a kábelvagdosással jár, fontosabb neki hogy bámulhassa a szennyládát. Ha az én szomszédom lennél már rég a harmadik szomszéddal együtt vagdosnánk a negyedik szomszéd kábelét...
2016. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ezek szerint ha a szomszédod lenne egy jobb világban élnénk. :D
2016. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos igen, valószínű! És most ennek hatására megyek a szomszédomhoz és elvágom a tv-kábelét, majd közlöm vele hogy én ezt világmegváltó szándékkal tettem és kérem hogy csatlakozzon a misszióhoz... :D Na ez már a South Parkban is megállná a helyét...
2016. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 és 6-s géniuszi képeségekkel vagytok megáldva,ilyen emberek teszik jobbá a világot!! Éjszaka elvágtam a szembe szomszédét is nem zavart csak úgy nyisz- nyisz JEE - JEE
2016. dec. 5. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!