Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol találhatok hurutkát?

Hol találhatok hurutkát?

Figyelt kérdés

A TV-ben láttam, hogy ez egy ilyen kicsi zöld szörnyecske, és ahogy mutatták, leginkább parkos területeken fordul elő.

Ám eddig sehol nem találtam, pedig már az egész Margitszigetet is végigjártam miatta, de sehol nem akadtam egyre sem.

Van aki már talált? És ha igen, hogyan kell tartani?


2017. jan. 23. 13:57
 1/6 anonim válasza:
Én szeretnék egy sajátot, nagyon aranyosak *-* eddig én sem találtam, de kereshetnénk együtt, hiszen több szem több hurutkát lát:3
2017. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is nagyon cuki, azonban én sem láttam eddig még. De ha találok, akkor terráriumot, vagy ketrecet vegyek neki? És mit eszik?
2017. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hurutka herákkal tálpálkozik
2017. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam van, ha átjössz, szívesen adok neked! Apró jószág, de megkínoz. Gazdatestben él. Nem kell mást tenned, csak élned, és akkor őt is életben tudod tartani.
2017. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
Itt van, tőlem egy köpésre.
2017. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A hurutka egy ritka Pokemon. Úgy tudod elfogni ha a -20 fokban egyszál gatyában futsz. Én már megszereztem. 30/F
2017. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!