Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ördögűzők, kacsaszelídítők,...

Ördögűzők, kacsaszelídítők, esetleg kacsaűzők találhatók eme oldalon?

Figyelt kérdés

2, azaz kettő napja megnéztem egy dokumentumfilmet. Az volt a lényege, hogy volt benne egy piros köpenyes Rózsi néni, aki megtömött egy kacsát (étellel(szájon)). Namármost miután vége lett ennek, csörgött a telefon és belehápogott a Rózsi néni, erős mogorva akcentussal. Ezek mellett toll tömte el a WC-met, így nem tudtam lehúzni (zavaró). Ezektől még nem kaptam majdnem szívrohamot, sőt egyáltalán sem. DE! Tegnap éjjel történt valami, amikor aludni voltam, az ágyamban. (anyukám fényképezte [link] ) Nos, ez lettem mindössze egy éjszaka alatt. Valaki tud segíteni a nyomoromon?

U.i.: Szeretem a kacsacombot.



2013. aug. 14. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ördögűző segítségért keresd fel Okumura Yukio-t az Igaz Kereszt Akadémián ;)
2013. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszön...HÁP...nöm.
2013. aug. 15. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a kacsacombot. Ha eljössz hozzám, elintézem, hogy ne kelljen tovább kacsaként élned.
2013. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
*_*
2013. aug. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!