Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megidéztem egy vérivó élőhalot...

Megidéztem egy vérivó élőhalottat és nem tudom eltüntetni. Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A születésnapomra megkaptam anyuéktól Abdul al Sahred Necrografiáját és gondoltam, kipróbálok valami egyszerű idézést. Kezdetnek nem akartam valami nehezet, ezért egy IV necrográfiai osztályba tartozó vérivó élőhalottat próbáltam, egy Gahult. Az előkészületek során sikeresen felrajzoltam a bebörtönző varázskört, és extra óvintézkedésnek magam köré is felfestettem egy kirekesztő varázskört. A rajzoláshoz nem alkoholos filcet használtam (mivel azt nehéz lett volna eltakarítani), hanem temperát. De ez fatális hibának bizonyult.

Amíg kántáltam az idéző litániát, addig anyu bejött felmosni, és elmosta a bebörtönző varázskört.

Ezt nem vettem észre, a Gahul pedig sikeresen megjelent. Mivel nem volt mi visszatartsa, elszabadult a lakásban! Olyan görnyedt emberforma, torz pofája van hegyes fogakkal, és morog. Emellett olyan büdös, mint egy hat hetes vízi hulla.

Mostanra már elhaltak anyu sikolyai, így nemtudom mit csinálhat éppen. Én félek kijönni a kirekesztő varázskörből és ötletem sincs, milyen varázslat lehetne jó ellene. Próbálkozhatnék elemi tűz teremtéssel, de félek, hogy leégne az egész panel.

Valami ötlet? Vagy hívjam a rendőröket? Ha kiskorú vagyok, akkor ugye nem büntetnek meg a fekete mágia miatt?


2010. máj. 8. 14:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
LOL, ez filmesítve elég klaffa lenne :)
2010. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
no comment......
2010. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
FAIL.
2010. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szokj le az LSD- ről :)
2010. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
XDXDXD hát én ezt nemhiszem el XDXDXDXD
2010. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
a humor kategóriában jó lenne... de nincs is olyan h gahul oO amúgymeg ha félsz kimenni a kirekesztőkörből, akkor hogy gépezel, wc-zel, eszel alszol?: D
2010. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

Dobàlj rá piócákat, gyorsan hívj fel valakit, hogy hozzon rengeteg piócát!!!! Azok majd eltüntetik, én is így jártam!


Am felvidítottad ezt az uncsi két órát, amíg a barátom a forma 1-et nézi :)

2010. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Istenem és te azt várod, hogy ezt elhigyük. Am hány éves vagy? Ja és mit csinálj. Vedd ki a cumit a szádból és nőjj fel. És nyugodtan hívdd ki a rendőrséget. Egy kicsit se fognak hülyének nézni.
2010. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

lol de hülyeség XD

amugy csapkodd agyon 1wc kefével!és ugy szoktam XD .....

2010. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Jajjj.... anyukádnak épp elhaltak a sikolyai, te meg azon gondolkodsz, meg fog-e büntetni a rendőrség? :D
2010. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!