Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megidéztem egy vérivó élőhalot...

Megidéztem egy vérivó élőhalottat és nem tudom eltüntetni. Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A születésnapomra megkaptam anyuéktól Abdul al Sahred Necrografiáját és gondoltam, kipróbálok valami egyszerű idézést. Kezdetnek nem akartam valami nehezet, ezért egy IV necrográfiai osztályba tartozó vérivó élőhalottat próbáltam, egy Gahult. Az előkészületek során sikeresen felrajzoltam a bebörtönző varázskört, és extra óvintézkedésnek magam köré is felfestettem egy kirekesztő varázskört. A rajzoláshoz nem alkoholos filcet használtam (mivel azt nehéz lett volna eltakarítani), hanem temperát. De ez fatális hibának bizonyult.

Amíg kántáltam az idéző litániát, addig anyu bejött felmosni, és elmosta a bebörtönző varázskört.

Ezt nem vettem észre, a Gahul pedig sikeresen megjelent. Mivel nem volt mi visszatartsa, elszabadult a lakásban! Olyan görnyedt emberforma, torz pofája van hegyes fogakkal, és morog. Emellett olyan büdös, mint egy hat hetes vízi hulla.

Mostanra már elhaltak anyu sikolyai, így nemtudom mit csinálhat éppen. Én félek kijönni a kirekesztő varázskörből és ötletem sincs, milyen varázslat lehetne jó ellene. Próbálkozhatnék elemi tűz teremtéssel, de félek, hogy leégne az egész panel.

Valami ötlet? Vagy hívjam a rendőröket? Ha kiskorú vagyok, akkor ugye nem büntetnek meg a fekete mágia miatt?


2010. máj. 8. 14:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, egyszer velem is megesett ugyanez, a Gahul egy szörnyen ravasz fenevad. Igaz, nekem szerencsém volt, mert egy avaloni papnő reinkarnációja vagyok, így rendelkezem bizonyos képességekkel, de azért nem volt könnyű visszaűzni oda, ahonnan jött.

1. Ne pánikolj! A varázskör megvéd.

2. Hunyd be a szemed, és képzeld el, ahogy egy lila fénysugár leereszkedik az égből, és csatlakozik a tarkócsakrádhoz.

3. Ha nincs varázskardod, nem lesz könnyű, de azért bátran lépj ki a körből, nem feledve, hogy a tarkódon ott a lilás letapogató. Tátsd ki a szád,és mély hangon, nyújtottan szólítsd a lényt: "Gahuuuuuuul! Szólítalak Gahuuuuuul!

Megj: ne menj 80 decibel fölé

4. Ha megjelent a Gahul, egyszerűen keverj le neki visszakézből kettőt, a lila fény majd ad elég erőt. Amikor látod, hogy fáj neki, rúgd hasba, majd egyszer orrba, mégegyszer hasba, aztán dobj hozzá egy szappant. Hidd el, ez használ.

5. Mondj le anyukádról és a szomszéd néniről.


Az erő legyen veled!

2010. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%
na ezen egy félórái kacagtam,köszi
2010. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
nem a wikipédián néztem, hanem a googlen xd és semmilyen gahul nincs... de jó anyagot szívhatsz, kipróbálnám xdd
2010. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
hülye xD
2010. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

neked bazzeg könyveket kéne írnod

14:59-es, ne csórd a szövegem

2010. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
14.59 vagyok: há' most mé' ne? Ideillett... ;)
2010. máj. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Üsd a fejét a bestiáriummal!

De anyádat temesd el ,mert ha nem ette meg teljesen, akkor ő is gahul lesz.


Alyr Arkhon

2010. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
remélem megoldódott a helyzet de ha nem megadom a számom és hívj fel!másodállásban inkvizítor vagyok és majd beledöfök pár karót!!!
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!