Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ki nyerne, ha...

Szerintetek ki nyerne, ha Torghelle és Böde, vagy Torghelle és Ibrahimovic, vagy Böde és Ibrahimovic összeverekednének?

Figyelt kérdés
Szerintem mindhárom esetben Böde, még akkor is, amikor nem ő van, hanem Torghelle meg Ibra. Szerintetek?

2017. febr. 18. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Torghelle nem verekedne, neki felugráskor olyan a lendületvétele, hogy lekönyököl mindenkit a közelben. De erről ő nem tehet, többször elmondta. Szerintem a könyvében is benne van.


Ibrahimovic nem ír könyvet, mert nem tanult meg írni, csak horvátul, de azt utoljára 6 évesen csinálta.


Bödéről Öngólszon izlandi nyelven kezd könyvírásba, Góljaim címmel.


Böde szintén nem verekszik, mert fél, hogy Zolibácsi rátolat a veséjére stoplissal, aztán suttogva elnézést kér.


Böde csak odakeni az aktuális zsíros kenyeret...


Torghelle odaszalad és befejeli a labdát, Ibrahimovic a távoli beadást bevágja, Böde nem ér hozzá, elég a gólhoz, ha nézi az ellenfél hátvédjeit.

2017. febr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A közönség.
2017. febr. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Böde .Alap😉
2017. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 paper_chaser válasza:

Torghelle vs Böde- szerintem Böde, de jó kérdés.

Troghelle-Ibra vagy Böde-Ibra tök mindegy, mert Ibra thai-boxol. Valszeg összepakolná őket.

2017. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Böde eleve 100 kg és jártas a bunyóban, mert elég balhés helyen nőtt fel.


Pofára esnek tőle, mint a zsíros kenyér!:)

2017. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ibra nem verekszik, a verekedés Ibrázik.
2017. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!