Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sorba ki a top 5 focista a...

Cristiano Ronaldo7 kérdése:

Sorba ki a top 5 focista a világon? Hogy van a soorend? Ronaldo Messi Ibrahimovic Neymar Grizman? Sorba hogyvan?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Nincs ilyen sorrend. Ha engem kérdezel C. Ronaldo nincs a top5-ben, Ibrahimovic szintén, még egyelőre Neymart és Griezmannt se raknám be.


Nekem kb.: Messi, Özil, Bale, Suárez, Godin. De egy ilyen toplistát lehetetlen összeállítani rengeteg tehetséges, klasszis játékos van. Messi évek óta ott van, az idei naptári éve elején nem volt akkora formában, de most szárnyal. Bale egy óriási klasszissá nőtte ki magát, tavalyi szezon az élete szezonja volt, eddig. Özil már jó pár éve klasszis, a posztján talán a legjobb a világon, tavaly majdnem gólpasszrekordot döntött, úgy hogy egy Giroudnak kellett osztogatnia, egy olyan Arsenalba, ahol kevés hozzá fogható játékostársa van. Suárez talán a legjobb csatár a világon, a jelenkorunk Peléje, úgy gondolom, egyszerűen ha ő pályán van, akkor nagyon félő, hogy a góljaival elfogja dönteni a meccset, nagyon nagy érték. Godin pedig talán a legjobb belső védő jelenleg, az Atlético védekezése komplexebb és túlmutat Godin személyén, de ő az aki leginkább megtestesíti jelenkorunk egyik legjobb, legnehezebben legyőzhető, legjobban védekező csapatának, legerősebb szekcióját. Ráadásul fejeseivel akár meccseket tud eldönteni, klasszis belsővédő, aki kiteljesedett Simeonéval és az Atlético Madrid legénységével.

2016. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem A válaszodat köszönöm
2016. dec. 2. 21:55
 3/13 anonim válasza:
A kapusokrol sem feledkezz meg :D A legjobb kapus most szerintem Donarumma 17 éves korahoz kepest :DD
2016. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:D
2016. dec. 6. 19:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Neuer a legjobb,Donnarumma még fejlődik.
2016. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

1. Puskás Ferenc

2. Puskás Ferenc

3. Puskás Ferenc

4. Puskás Ferenc

5. Puskás Ferenc

2017. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jelenlegi legjobbak:

Diego Costa (boduletes forma)

Petr Cech (most nincs jo formaban de sztem nagyon jo kapus)

Eden Hazard (szinten kivalo formaban van, a vilag legjobb középpályása-szélsője)

Suarez

Antoine Griezmann

Ronaldo, Messi nagyon gyengen szerepelt az elmult 1,5-2 évben.

2017. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most Messi nagyon jó formában van, amúgy tényleg gyengén szerepeltek magukhoz képest, de még így is szintekkel verik a többieket. Griezmann idén nincs nagy formában, sem Neymar (hiába rúgott most 2-t a PSG-nek)


Szerintem a top 5:

1. Messi

2. Suarez

3. Lewandowski

4. Buffon

5. Hazard

2017. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezek a listák azért nem mérvadóak, mert valamiért a csatárok (+ szélsők, támadó felfogású kp-k) mellett természetesen, a kapusok azok akiket még figyelmebe veszünk, és a pálya egésze, az a közötti átmenet egyszerűen el van felejtve. Mintha csak arra lennének a pályán, hogy szaladgáljanak, passzolgassanak, lézengjenek, majd a kapusok kivédik a helyzeteket, a csatárok meg berúgják. Egyébként nem meglepő, hogy a kapus poszt lett ennyire felülreprezentálva, mert ugyanúgy a momentumokról szól, mint a csatár, abban a pillanatban való teljesítmény, jobb esetben bravúr leadásáról. Arról már senki nem beszél, ha egy szélső meccsenként oszt számos remek labdát, beadást a támadóknak, és mellette még sokat passzol, pontosan, és visszajár védekezni. Egy Filipe Luis, Marcelo, Thiago Alcantara, Verratti, Kanté nagyon ritkán lesz rajta az ilyen listákon, pedig nagyon fontos játékosok.


Messi egyébként tényleg jó formában van, bár nem most, perpill, mostanában sz*rul játszanak, magukhoz képest, hanem a szezon egészét nézve, ahogyan Neymar is. Lewandowski is jó formát fut, Buffon szerintem egyértelműen kiöregedik, szóval én őt semmiképp se raknám be (meg a kapusokról egyébként is másképp gondolkodok, külön listán kéne őket kezelni). Suárez tavaly jobb volt, de jó, Hazard is jó, úgyhogy nem is a listával magával van bajom, hanem az egész konstrukcióval. Hiába van többszáz elég jó focista, válogathatunk 20-ból, és az a kérdés, hogy most épp CR-t rakom fel, vagy neki adom az Aranylabdát, vagy inkább a Messinek, esetleg egy Neymar, Hazard-féle játékost megkockáztatok-e (bár rájuk már örökké jön a válasz, hogy nem tett le annyit az asztalra - mintha az aranylabda nem az az évi teljesítményről szólna, szemben azzal, hogy valaki van-e egyáltalán annyi idős, hogy 5-10 legmagasabb szintű év benne legyen, meg egyáltalán egy olyan Chelseabe, ami ingadozó formát fut néhanapján, végig lehet-e ezt csinálni).

2017. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Buffon a világ legjobb kapusa, még ennyi idősen is, szerintem nincs is más riválisa, csak Neuer vagy De Gea, de az utóbbi egyszerűen nem mutat olyan formát, az előbbi pedig szintén, szerintem őt már csak a neve miatt hívják a legjobbnak.
2017. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!