Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legviccesebb tortene...

Mi volt a legviccesebb tortenet eleted soran?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az,hogy elolvastam a kérdésed.
2017. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%
Amikor ált iskolai osztálykiránduláson bekakált az osztálytársunk. Hát éppen a bazilikában voltunk bent, nézelődni. Érezték a tanárnők, hogy valami, vagy valaki nagyon büdi. Végigtapogatták mindenkinek a nadrágját hátul, így előkerült a bűnös. Elküldték a WC-re hogy próbálja kimosni, mert természetesen tartalék nadrág nem volt a buszon (így utólag: szerintem valahol egy üzletben vehettek volna neki egyet). Meg is kerestük a WC-t, bemegyünk. Letolja a nadrágot: hát komolyan mondom, tehéncsorda után elpotyogtatva láttam akkorát, mint neki a kisgatyában volt. Befordította a WC-be, lehúzta. Mosná a gatyáját kifelé a csapban, erre kiderül, hogy nincs víz benne, mert el volt romolva a csap. Akkor aztán a WC kagylóban próbálta kifelé mosni, súrolni szappannal, abban a kevés vízben, ami ugye a WC kagylóban megreked. Bizony hamar elszíneződött a kis víz a nagy kakás alsógatyától, ezért a haverom segítségképpen meghúzta a WC lehúzó zsinórját. Hát a nagy vízáramlat nem kikapta a kezéből a kisgatyát?! Lefolyt a kakákkal együtt. Szegény gyerek sírva fakadt, mi meg a haverral majd megfulladtunk a röhögéstől.
2018. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!