Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legviccesebb/legkíno...

Mi volt a legviccesebb/legkínosabb történet ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A farmer gatyám szárában maradt a szennyes alsóm, mikor felhúztam nem vettem észre és pont egy buszmegállóban csúszott ki , látták kb. 20_an .
2016. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ágyban tanulás közben egyszer csak rejszkedv kapás, zsepikeresés, kiverés, elrejtés. Utána törikönyv egy csajnak kölcsönadás, hirtelen észbejutás, észre nem vevés, hogy tenyérnyi gec.ifolt 32. oldal lábjegyzeten hagyás. Égés.
2016. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Udvaroltam egy lánynak, aztán ő dobott, mert hogy van egy másik srác, a Tibi, aki nem tud nélküle élni, bla-bla-bla. Mondtam hogy oké, nem borultam nagyon ki, elmentem egy zenés-táncos szórakozóhelyre, ahol zenész barátaim játszottak. Odajön hozzám egy srác, hogy igyak vele egy felest. Mivel a zenészekkel lógtam, sokan ismertek és volt hogy meghívtak egy-egy italra, olyan is, akiről nekem nem ugrott be, hogy ki az, úgyhogy nem volt furcsa. Ittunk, koccintottunk, a srác megkérdezte, nem haragszom-e rá. Gondoltam magamban, hogy "b..d meg, a nevedet sem tudom, miért haragudnék." de csak annyit mondtam hogy nem. Én is meghívtam, aztán ő is újra, egyre vidámabb lett a hangulat. Aztán egyszer csak két csajszi félrehívott, hogy tudod-e ki az, akivel iszol. Mondtam, hogy énaztánnem :). Ők persze tudták, és meg is mondták. Szerintem a kedves olvasó már tudja, ki volt az. Igen, a Tibi, aki miatt dobtak. De én akkor már olyan jókedvű voltam, hogy erre csak annyit tudtam mondani, hogy mu-ha-ha-ha :)
2016. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 horex ***** válasza:
100%

#3

Jó sztori, jól álltál hozzá!

Amikor egy csaj menni akar, nem az ellen-férfi a hunyó.

2016. jún. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kozepiskola, 10-ben neha also nelkulentem be, farmerba (kozeledett a nyar, nem hordok szuk farmert). Az egyik (es utolso) ilyen alkalomma az uj nadragom vettem fel, elso vagy masodik alkalommal, es egy addigi haverral kisse osszekaptunk, meglokott, amibol nem lett volna baj, ha nem egy letort sarku padot talalta volna meg szembol es kiszakitotta a nadragot a comb belso felen ugy 10-15 centi hosszan. Szerencsere volt nalam pulcsi, de igy is eleg gaz volt hazamenni, hogy szinte semmi sem talarja el a farkamat. Raadasul kb fel 11kor szo nelkul leleptem a sulibol, amit utolag persze igazolni, stb, de szerencseee nem sokat kerdezgettek utolag
2016. jún. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

...Egyszer véletlenségből nálam vágtág le a felsővezetéket, másvalaki tartozása okán...kaptam 5e bánatpénzt...

...Egyszer meg, tévedésből örököltem kb. mínusz 1 millát. (köztemetés, stb)

Már szállingóztak a meghagyások, amikor végre észhez tértek...

2016. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Leltároztunk, és mivel sok volt még hátra, bent maradtam késő estig. Úgy fél tizenkettő felé járhatott az idő, mikor bejött egy pofa az irodába. Feltekintettem a munkából, aztán vissza. Meglehetősen új voltam még a vállalatnál, nem ismertem mindenkit. Gondoltam, ő jött be, az illem úgy kívánja, hogy ő köszönjön előre, és mondja el, mi a hasfájása, még ha van is min. egy húszas köztünk. De az idő csak telt. Már éppen kezdtem kételkedni a létezésemben, amikor végre megszólalt.

- A jó qrva életbe, nem tud köszönni?

Hirtelen köpni-nyelni sem tudtam, ezért aztán hasonló hangerővel válaszoltam;

- A jó qrva életbe, én jöttem be?

No erre tényleg kitört a parasztgyalázat, és nagy üvöltözés kezdődött, anélkül valamit is megtudtam volna jövetelének okáról. Miután nem nagyon hatott meg a hangereje, dühében kirohant, és rám vágta az ajtót. Én meg kinyitottam, és utána ordítottam, hogy az ajtót meg otthon csapkodja, bässza meg!

Másnap már az egész cég arról sutyorgott, hogy ki leszek rúgva, mert elküldtem a vezért az anyjába. Mint kiderült, egy export diszpoziciót szeretett volna megkapni. Csak hát ugye pártfunkci volt a lelkem, így került igazgatói székbe, és nem nagyon ismerte az emberi hangnemet.

2016. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fanni27 ***** válasza:
100%

Nekem banketten volt az egyik legcikibb szituációm (a sok közül).

Éppen a tanárainknak énekeltük (néhányan szipogva) a ballagási énekeket. Sokan pityeregtek is. A homályban megvilágította a kezünkben tartott gyertya lángja az arcunkat. Szóval nagyon meghitt pillanat lett volna, csak... csak a tűzforró viasz hirtelen rácsorgott a kezemre, és az égető fájdalom hatására véletlenül kicsúszott a számon: B***KI!

Igen, pont az egyik dal végén. Erre az egész évfolyam felröhögött, a tanárok pedig csak remélni tudom hogy nem hallották. Azt tudni kell rólam, hogy a suliban SOHA ki nem ejtek egy csúnya szót a számon. Ez egyébként múlt héten volt.


Neeeeeee, elkapott az autómata trágárságszűrő! Ez nem igazság! :(

2016. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!