Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A húsvéti nyúl természetfelett...

A húsvéti nyúl természetfeletti lény vagy azalatti?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy hímes tojással szaporodnak, és ez egy kissé elgondolkodtatott. Vajon azután festi be, miután tojta vagy azokat úgy készen szokta tojni❔
2017. ápr. 6. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyúl volt előbb vagy tojás?
2017. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Isten teremtette a tojást, amiből kikelt a nyúl. Szóval a válasz egyértelmű.
2017. ápr. 6. 22:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor a nagy mester festette be ecsettel, nem?

Viszont akkor ha hímes tojás van, Isten értelemszerűen egy nő, vagy azokat az ördög tojta és ő a nőstény.

Bár én úgy tudtam, hogy a nyúl olyan mint a kakukk. Csak ő nem a tojását rakja másokhoz, hanem mások tojást viszi el hogy kitojja.

2017. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Isten nem feltétlenül nő vagy legalábbis én nem tudom. Lehet, hogy két nemű vagy mit tudom én, viszont valószínűleg ő festette be, mert azért valakinek be kellettet. Egyébként ő nem olyan, mint a kakukk, mert a húsvéti nyúl másmilyen, mint a normál nyúl. Meg nem tudom hogy tojja ki mások tojását. Bizonyára nem nyeli le és festi be a vérével.
2017. ápr. 6. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az úr Jézus Krisztus feltámadásakor olyan radioaktív vegyületek szabadultak fel, amelyek megváltoztatták a tojás szerkezetében található festékanyagért felelős pigmentszálakat. Ezek pedig mutáció során a DNS-ben lenyomatokat hagytak.
2017. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nos nem tudom még nem volt alkalmam megvizsgálni egy igazi húsvéti tojást sem, mert nem adtak csak csokisat. Asszem az a húsvéti nyúl székletéből van, amit utólag csomagolnak
2017. ápr. 6. 22:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem csinálok egy szerelemi kötést a nyuszira.

Remélem legközelebb megerőszakol és húsvétkor meglocsol.

2017. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mikor a nyuszi kitojja a tojást, akkor még nem hímes, de ahogy a tojás meszes heja reakcióba lép a levegőben lévő szén-dioxiddal a tojáson szines minták jelennek meg. Amint a kis nyuszi közeledik a kikeléshez, a tojás színei egyre élénkebbek lesznek. Erre érdemes figyelni, mikor az erdőben hímes tojást gyűjtünk. Ne válasszunk túl sötétet, mert akkor a kis nyuszi esetleg útközben kikel. Itt a reakcióegyenlet:

kalcium-karbonát + széndioxid = a szívárvány színei + minták + víz

2017. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg, ahogy teli fuldokolja a tojást, még az is bezöldül. A véraláfutástól meg bekékül. Zseniális!
2017. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
természettfeletti, én hiszek benne
2017. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!