Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? Megakar támadni?

Miért van ez? Megakar támadni?

Figyelt kérdés
Már többször is észrevettem hogy reggel amikor felébredek a lábamon(legtöbbször a sípcsontomon)piros folt/foltok vannak és fáj.Ma reggel már a combomon volt nagyobb folt és a többinél sokkal jobban fájt!Ezen a ma reggelin például felfedeztem egy kézfejnyomot de nem tudom mire véljem.Remélem senki és semmi nem akar nekem ártani.Csak normális válaszokat kérek!Előre is köszi

2017. febr. 11. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a következő videóban látottak segíteni fognak neked, nagyon sok emberrel történik ez meg, de sokan nem merik ezt nyilvánosságra hozni, ami persze nagyon rossz, mert nem tudnak neki segíteni.A következő videóban leírtakat, valamint elmondottakat, ha elvégzed, akkor valószínűleg ezek megfognak szűnni, és újra normálisan tudsz aludni.

https://www.youtube.com/watch?v=2OzbMNRlp5I

2017. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%
Minden bizonyal Lucifer maga az ördög szeretne veled kapcsolatba kerülni, nem árt ha vigyázol, amiket leírtál, hogy mik történtek veled..azok a pàrosodàsra utalo jelek lehetnek, egy dolgot tanácsolhatok, egy ördögüző orgia segíthet rajtad vagy örökè a szexrabszolgàja maradsz!
2017. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy alvásparalízis alatt végbement pszichoszomatikus abúzus. Közérthetőbben, megtámadott egy kutyámajom:

https://www.youtube.com/watch?v=-pVrOUyuiTA

2017. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
Allergia? Ha nyàr lenne kullancs. Menj dokihoz.
2017. febr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztaltál mostanában kiesett időt ,injekció szúrásokat ,műtéti vágásokat ,ruha nélkűl ,az ágyon fordíva vagy rosszúl felrakott ruhában ébredést ?
2017. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Amennyiben a videó, valamint a videók nem hozták helyre életét, valamint a kollégáimnak tanácsai, ez esetben javaslom, hogy keresse fel Erdélyi Mónika valamint Sebestyén Balázs a sötétség erői szakértőit, van külön-külön műsoruk, ahol bemutatják a sötétség megtestesítőit.Amennyiben sikerül a dolog, és netán híres lenne, akkor kérem dobjon rám egy privát üzenetet és osztozzon velem azon a profiton, amit az én tanácsommal hoztam magának. Amennyiben az említett két személyeknek a segítsége nem lenne elég, vagy nem lenne kellőképpen megfelelő ön számára, annyiban értesítem Sam és Dean barátomat, az Odaátból. Ők biztosan megtudják oldani a magát zavaró parajelenségeket, de ha még ők sem válnának be, akkor legutolsó sorba Schoby Doo -t tudom javasolni, én csak Schoby (ejtsd: Szkúbi) -nak hívom, nagy cimborám a kutyus... :D Amennyiben kérdése van, vagy érdeklődni szeretne az említett emberekről, annyiban írjon rám egy privát üzenetet...

...viccelek, engem ne zargasson a marhaságaival, majd a közös barátunk, a Google -nekem Googi (öreg cimborám)- segítségére áll a nap 24 órájában, amennyiben internetkapcsolattal rendelkezik valamint egyéb eszközzel, amivel arra rá tud csatlakozni.

Nagyon szívesen a tanácsaimat, fogadják sok szeretettel az ügyben érintettek és fogadják meg tanácsaimat. Az univerzum legyen veletek!

Ui.: A pénzzel való zargatást elnézem némi pénz fejében.

2017. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!