Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces iskolai történetek?

Vicces iskolai történetek?

Figyelt kérdés
Mindenkit felpontozok😀
2017. ápr. 12. 06:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Meg egyszer a Barni kiakart menni mosdóba

-nagyon fontos?

-á,mindegy most már bement

Mindig még ma is ezt emlegetik

Meg az egyik gyerek akkorat szokott fingani higy ki kell nyitni az ablakot

2018. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%
Kicsit öreg fejjel a mai napig emlékszem hogy mit is csináltam meg egyszer,pedig nem ma történt. Felsős lehettem és akkoriban nagyon érdekeltek az ikarus buszok. Emlékszem egy szép májusi napon az osztályfőnökkel lett volna óránk de az nem volt bent így helyettesítés lett belőle. Nem volt kedvem bentmaradni,ezért elindultam a buszpályaudvarra ikarusokat nézni. Egy óra múlva hazamentem és anyukám már az ajtóban várt a fakanállal a kezében. Tudtam hogy baj lesz mert jól elvert vele. Akkoriban még nem nagyon voltak elterjedve a mobiltelefonok, mégis egy iskolai telefonnal buktam le amikor felhívták anyát hogy elmentem. Szerencsém volt viszont hogy apám amikor hazajött akkor tőle pont hogy nem kaptam ki emiatt mert azt nem biztos hogy túléltem volna. Ezek után soha többet nem mertem meglógni,de az ikarus buszok iránti rajongás a mai napig megmaradt bennem.
2020. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

A sztorinak három, szereplője van. Az osztálytársam Szalay, Donoven, aki csak Dae (ejtsd:Dé), mert nem igazán szereti a nevét, az évfolyamtársunk, és jómagam.

A sulinknak van egy naaagy aulája, és egy hosszú, a tesi termekhez vezető folyósó. A kettő összeköttetésben áll egymással.

Mi (is) vállaltuk el a feladatot, hogy kampány videót kellett készítenünk. A folyósón van egy bevásárló kocsi, amit felhasználtunk a forgatáshoz. A terv az volt, hogy Dae tolja a kocsit, Szalay meg beleül, én meg felveszem. Úgy akartuk megcsinálni, mintha egy Halálos Iramban jelenet lenne, alatta a Deja Vu mém-zenével. A fiúk a folyósó hátuljáról indultak, én meg vártam őket, az aulában, hogy jöjjenek már. Elindítottam a felvételt, lesz ami lesz.

Eeeeeeeez mind szép és jó, de ahelyett, hogy egy kanyart véve befordultak volna az aulába, elvágódtak a két helyiséget összekötő ajtóban.... Nem számoltunk a padkával :DDD


Másodjára már sikerült, de az eredeti videó lement a bakik részlegben.

2021. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Manócska1 ***** válasza:
100%
általános suliba történt:7-es voltam és annyira szerelmes lettem egy akkor 8-os srácba hogy mkor megláttam össze akadozott a lábam meg neki estem a falnak. nem viszonozta,akkor rossz volt. azóta már 23.éve férjnél vagyok :)
2023. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!