Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jó ötlet, ha egy suliból...

Jó ötlet, ha egy suliból hazafele tartó gyereknek azt mondom, hogy "pssss"?

Figyelt kérdés
Pl az utcán vagy a buszmegállóban
2017. ápr. 29. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Idióta. Minek akarsz ráijeszteni szegény gyerekre? Ennyire unatkozol? A saját súlycsoportodban keress.
2017. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én mindenkit megölök gondolatban, aki beszól. Szerencsére nem mindenki olyan, mint én és nem csak gondolatban cselekszik.
2017. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, jó, de legalább beteges.
2017. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak aztán ne csodálkozz, ha esetleg jól megruháznak, meg "félreértik" a kis viccedet.
2017. ápr. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért nem jó ötlet? Meg hogyan értenék félre?
2017. ápr. 30. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy, hogy azt hinnék, "akarsz valamit" a gyerektől...
2017. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer, amikor én pár héttel ezelőtt egy pénteki napon indultam hazafele a suliból, egy idős bácsi megijesztett, csak nem azt mondta, h pssssss, hanem egy egészen más, félreérthető dolgot. Na én gyorsan hazatekertem, mindezeket elmondtam anyukámnak, ő meg tiszta ideg lett, és amikir ismét találkoztunk az öreggel úgy kiosztotta, h az élete végéig el nem felejti. És ezt meg is érdemelte , jól beégett rengeteg ember előtt. Te ne akarj ilyet! Ha meg sikerül megijesztened egy befolyásos ember (értsd: Pl polgármester unokatestvérének a lányának a fiának a bármije) rokona, akkor talán még fel is jelenthetnek. De ez a rosszabbik eset. Szóval inkább hagyd békén a gyerekeket, neked is jobb lesz, nekik is. :) Egyes hozzászóló voltam, és 12/L
2017. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!